ВРЕМЕТО НЕ МЕ ИЗЛЕЧИ: Анастасија зборува за Аркан, а еве што избрал за неа пред да биде убиен

Анастасија Ражнатовиќ отворено зборува колку е блиска со својата мајка и дека ја смета за своја најдобра другарка. Нејзиниот брат Вељко исто така е премногу заштитнички настроен кон неа.

Но, таа не заборава да се сети ниту на својот покоен татко, на кој мисли секој ден.

„Секој ден ми недостига, не можам да издвојам некоја посебна ситуација, ниту пак мислам дека треба да се случува нешто за да сфатам колку ми недостига некој што го сакам. Времето не ме излечи, треба да научиш да живееш со тоа“, изјавила таа.

Исто така, открила и дека за своето полнолетство, Цеца ѝ ги дала обетките кои татко ѝ внимателно ги избрал за нејзе неколку дена пред да биде убиен.

Слични објави

Ќерката на Ким Бесинџер и Алек Болдвин нападната и ограбена: Ова се тешки времиња и треба да се чуваме едни со други (ФОТО)

Еспресо

Џенифер Анистон го СРУШИ интернетот! (ФОТО)

Igor

Инспиративна трансформација: Атрактивната Ласмар е вистинска фитнес дива! (ФОТО)

Еспресо

Мајли Сајрус им ја разбуди фантазијата на фановите (ФОТО)

Igor

Синот на Том Хенкс откри во каква состојба се неговите родители кои се заразени од коронавирус

Еспресо

Шарлиз Терон и шишки? Тоа изгледа вака! (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

три × 5 =

Слични објави

Се сеќавате на АЛО АЛО? Еве како денес изгледа СЕКСИ КЕЛНЕРКАТА Ивет

Igor

Антониа Гиговска и нејзиното момче Иван Јованов си ги обоија косите! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Штрудла со афион

Igor

Ќе ви биде на „рипит“: Слушнете ја „Љубов си ти“, посветена на кучето Арон од Богданци! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Викторија Бекам позира без грам шминка на себе (ФОТО)

Васко Спасоски

Маја Шупут подготвена за свадба: Еве како изгледа МЛАДОЖЕНЕЦОТ (ФОТО)

Igor