ВИКТОРИЈА ЛОБА заглави кај влада (ФОТО)

Утринава ја снимивме нашата позната пејачка Викторија Лоба спроти влада. Отпрвин не ја познавме, бидејќи беше облечена спортски и едноставно, во тренерки и маичка.

Лоба имаше проблем, бидејќи автомобилот марка „мерцедес“ и беше заглавен, односно блокиран, и не можеше да излезе од паркингот. Пејачката сврте на својот мобилен, по што, се појави сопственикот на автомобилот кој ја имаше блокирано. Лоба успешно си замина од паркингот спроти владата.

Фото: Слободен печат
Фото: Слободен печат

 

Слични објави

Mетју Пери од „Пријатели“ раскина со 21 година помладата девојка

Еспресо

На Инстаграм ја следат повеќе од милион луѓе, кога ќе ги видите фотографиите ќе ви стане јасно зошто

Еспресо

Ова никој не го очекуваше: Марија Шерифовиќ го грабна за врат и го бакна во уста (ВИДЕО)

Igor

Се сеќавате на Ранду? Погледнете како изгледа денес (ФОТО)

Igor

„Затни ја устата веќе“ – Марија Шерифовиќ со раце и ја затна устата на Карлеуша, а потоа и го фрли столчето (ВИДЕО)

Igor

Бизарно видео од кралицата на попот ја згрози планетата: Мадона и по 30 години успеа да ги шокира обожавателите (ВИДЕО)

Igor

Остави Коментар

4 + десет =

Слични објави

Први фотографии од свадбата на Џастин Бибер: Хејли во венчаница како од соништата!

Igor

Каролина оригинална меѓу ресенските јаболка (ФОТО)

Igor

СТРАШНАТА БОЛЕСТ ѝ се вратила: Славната глумица ги одбројува деновите

Igor

Светска музичка сцена: Погледнете кои пејачи ќе објават албуми до крајот на годината! (ВИДЕО)

Еспресо

Зошто Финска е идеална за живот: 11 работи што ги прават Финците најсреќен народ на светот!

Еспресо

Потегот на Бијонсе и Џеј Зи ги разбесни Американците (ВИДЕО)

Еспресо