11.8 C
Скопје
22:14 - 26 февруари, 2024

(Видео) „Мојот прв танц“: Марија Шерифовиќ ги расплака фановите со видео на кое танцува со синот

Српската пејачка Марија Шерифовиќ (39) објави видео како танцува со синот Марио и воодушеви многумина.

Имено, поп-ѕвездата на социјалниот медиум Инстаграм објави емотивен момент додека танцува со својот син.

На видеото, таа го нишка бебето во „кенгур“ и му ја потпевнува моќната балада „I Want To Know What Love Is“ од британската рок група „Форинер“.

„Мојот прв танц“, напиша таа во описот на објавата.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Marija Serifovic (@serifovic)

Слични објави

Популарен рапер убиен во Амстердам: Го изрешетале на улица

еспресо

„Пукна тиквата“: Ана Николиќ е повторно сама, го остави дечкото

Еспресо

(Фото) Теодора Џехверовиќ продолжува да шокира: Се одлучи за нова тетоважа, а местото кое го одбрала е многу провокативно

Еспресо

(Фото) Семејна идила: Ќерката на Гоце Тодоровски го прослави роденденот со најблиските

Еспресо

(Фото) Лепа Брена наздравува со шампањ во Монте Карло: Пејачката се пофали со погледот од луксузното Монако

Еспресо

Натпреварувачката која излезе од „Ѕвездите на Гранд“ во солзи даде јавно ветување: Ако Саша ме врати на натпреварот, ќе дојдам гола

Еспресо
Се вчитува....