11.8 C
Скопје
07:38 - 15 април, 2024

(Видео) Гога Секулиќ го прослави роденденот на луксузна дестинација: Пејачката покажа какво изненадување ја дочекало во хотелот

Пејачката Гога Секулиќ често посетува луксузни дестинации, каде ужива со синот и ги полни батериите пред настапите.

Таа овој пат отпатува за Дубаи, каде го прослави својот 47. роденден, а сега на својот инстаграм-профил објави какво изненадување ѝ приредиле во хотелот во кој престојува.

Пејачката доби роденденска торта, балони на вратата, како и „торта“ направена од крпи во собата.

Додека Секулиќ на секој чекор е пречекана со подарок, таа секогаш има насмевка на лицето, а многумина коментираа дека никогаш не изгледала подобро.

Фото: Инстаграм/Гога Секулиќ

Слични објави

Кои хороскопски знаци ќе пливаат во пари оваа недела: За Скорпиите зголемување на платата, за Рибите нови инвестиции

еспресо

(Фото) Јована Јеремиќ во емисија во живо ги покажа гаќите, цела Србија откри каква долна облека носи водителката!

Еспресо

„Нераскинлива судбинска врска“: Астролог ги анализира наталните карти на кралот Чарлс и кралицата Камила

еспресо

Ѓорѓе Давид се врати на местото на несреќата: Пејачот објави дека повторно заминува од Македонија

Еспресо

Почина српска пејачка по борба со ракот на 41 година: Во јануари ѝ рекле дека ѝ остануваат уште 6 месеци живот

Еспресо

(Фото) Хју Хефнер дебело платил за гробот до Мерилин Монро: „Жално е што ја искористи и нејзината смрт“

еспресо
Се вчитува....