Вака изгледа кога Софија Вергара го слави 47 роденден (ФОТО)

Се чини дека годините не и можат ништо. Оваа заносна актерка изгледа се подобро и подобро.

Оваа атрактивна колумбиска ѕвезда се наоѓа на одмор во Италија, каде го прослави својот 47 роденден, а друштво и правеше нејзиниот сопруг.

Иако веќе влезе во зрели години таа се уште може да се пофали со одличниот изглед.

Сите следбеници на социјалните мрежи секој ден ги воодушевува со фотографиите според кои може да се заклучи дека ужива во секој момент.

Најголемо внимание предизвикаа фотографиите во костимот за капење поради прекрасната фигура на Софија Вергара. Погледнете…

View this post on Instagram

Negroni numero 1🍹🍹😂😂

A post shared by Sofia Vergara (@sofiavergara) on

View this post on Instagram

😍😍😍😍🍹

A post shared by Sofia Vergara (@sofiavergara) on

 

View this post on Instagram

The mornings here😍😍😍🍋

A post shared by Sofia Vergara (@sofiavergara) on

View this post on Instagram

Seguimos turistiando!!🦞🍹

A post shared by Sofia Vergara (@sofiavergara) on

Слични објави

Моника Белучи ја скрати косата, а многумина велат дека изгледа помладо! Што мислите вие? (ФОТО)

Igor

Са­ла­та со ориз и фе­та си­рење (РЕЦЕПТ)

Igor

Познатите филмски хероини како ИНСПИРАЦИЈА за трендовите во новата сезона

Igor

Меган и Хари стравуваат од коронавирусот: Малиот Арчи останува во Канада

Еспресо

Вистината за ХИМАЛАЈСКАТА СОЛ: Во овие митови не треба да верувате

Igor

ОТКИНАТА РАКА, УНИШТЕНО ЛИЦЕ: Дублерката на Мила Јововиќ тужеше за сите трагедии

Igor

Остави Коментар

4 × пет =

Слични објави

БОБА И БРЕНА одбиле да го спонзорираат НОЛЕ – еве колку милиони се во загуба поради тоа

Igor

Снимка за која сите зборуваат: Преубавата Русинка ја скршила ногата на бина, но продолжила да пее! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Жените лудуваа по него и му ја распарчуваа облеката, а еве како тој изгледа 40 години подоцна! (ФОТО)

Еспресо

Манекенката Бојана Нушкова ги почести обожавателите на Инстаграм со топлес-фотографија (ФОТО)

Igor

После Аријана Гранде, тој е во врска со ќерката на Синди Крафорд! (ФОТО)

Igor

Зад еден од најголемите хитови на Здравко Чолиќ се крие потресна судбина на една средношколка

Igor