21.8 C
Скопје
03:48 - 15 јули, 2024

ЦЕЦА ПОВТОРНО ЕКСПЕРИМЕНТИРА: Со ОВАА промена ги изненади сите обожаватели

Фолк-ѕвездата Светлана Цеца Ражнатовиќ во последно време постојано експериментира со својот изглед и ги изненадува обожавателите.

Овојпат повторно направи промена на косата и се пофали на Инстаграм, но фановите не се воодушевени со нејзината впечатлива боб-фризура.

Цеца се подготвува за свадбата на нејзиниот син Вељко со Богдана Родиќ. Неодамна таа за својата снаа напиша: „Убавица, а наша“.

Принтскрин/Инстаграм

Слични објави

Шенен Доерти беше подготвена за нејзината смрт однапред: „Не парите, туку остануваат спомените…“

еспресо

(Фото) Српската убавица Нина Сеничар и ѕвездата на „Топ ган“ станаа родители по вторпат

Еспресо

(Фото) Има 76 години и неверојатно тело! Српската дизајнерка Верица Ракочевиќ покажа како изгледа во костим за капење!

Еспресо

Почина актерката Шенон Доерти, по долгата борба со ракот

Еспресо

Каде била Меланија Трамп за време на обидот за атентат на сопругот: Еве ги деталите

еспресо

(Видео) Обид за атентат на Доналд Трамп: Се промени рејтингот на поранешниот американски претседател

еспресо
Се вчитува....