Том Круз не ѝ дозволува на Никол Кидман да дојде на свадбата на нивниот син

Конор, посвоениот син од бракот на Никол Кидман и Том Круз наскоро ќе се венча со својата избраничка Силвија.

Сите подготовки околу свадбата се на товар на актерот, а Никол Кидман, која му е законска мајка на Конор, нема да биде поканета на церемонијата бидејќи одбила да биде припадничка на скиентолошката црква.

Наводно, иако Конор сакал да ја викне, Том Круз му забранил да ја покани.

По разводот на славниот пар и Конор и неговата сестра живеат со Том Круз. Тој се жени со девојка која исто така е припадничка на скиентолошката црква.

Слични објави

Бела Хадид го симна горниот дел од бикинито и се испружи колку што е долга! (ФОТО)

Славниот пар донираше милион долари во борбата против коронавирусот! (ФОТО)

Еспресо

Сестрите Грубовиќ на едно место – тие се како виното, колку постари, толку поубави (ФОТО)

Igor

Омилениот коментатор на македонската публика на летување во Охрид

Igor

И КАРДИ БИ ЖРТВА? Требало да се слика за магазин, а потоа добила НЕПРИСТОЈНА ПОНУДА

Igor

КОНЕЧНО ГО ПОКАЖАА: Британската јавност го запозна синот на Меган и Хари (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

5 × 4 =

Слични објави

Ратајковски ја одбележа годишнината со емотивно видео на Инстаграм

Еспресо

Вака се сака поранешната сопруга: Мустафа Сандал на Емина Јаховиќ за роденден и подарил часовник од ….. евра!

Васко Спасоски

Во секси боди и деколте до папокот ќе ви ја заскокотка фантазијата (ФОТО)

Еспресо

Ќе му подзавидат колегите од естрадата: Огнен Здравковски има хит (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Можеби ЕДВАЈ ДИШЕ во него, но и стои БРУТАЛНО ДОБРО! (ФОТО)

Igor

ЦЕЛ БОДРУМ ГЛЕДА ВО НЕА: Северина во бикини е вистинска БОМБА (ФОТО)

Igor
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian