12.8 C
Скопје
04:12 - 28 септември, 2023

Том Круз не ѝ дозволува на Никол Кидман да дојде на свадбата на нивниот син

Конор, посвоениот син од бракот на Никол Кидман и Том Круз наскоро ќе се венча со својата избраничка Силвија.

Сите подготовки околу свадбата се на товар на актерот, а Никол Кидман, која му е законска мајка на Конор, нема да биде поканета на церемонијата бидејќи одбила да биде припадничка на скиентолошката црква.

Наводно, иако Конор сакал да ја викне, Том Круз му забранил да ја покани.

По разводот на славниот пар и Конор и неговата сестра живеат со Том Круз. Тој се жени со девојка која исто така е припадничка на скиентолошката црква.

Слични објави

(Фото) Џулија Робертс жената која освојува со насмевка се појави на ревија на Гучи во Милано

еспресо

Тајчи откри дека била жртва на сексуална злоупотреба: „Мислев дека тајната ќе ја однесам во гроб“

Еспресо

(Видео) Елена Велевска облече преубава венчаница, кој е младоженецот?

еспресо

Стресен е животот во Белата куќа, кучето на Бајден повторно искасало агент на тајната служба

еспресо

(Фото) Ана Ивановиќ влегува во славното друштво на тенисот, кариерата ја заврши пред седум години

еспресо

Филм за турнејата на Тејлор Свифт набргу ќе пристигне во кината во 100 земји

Еспресо
Се вчитува....