Tag : конор круз

Лајфстајл Сцена

Том Круз не ѝ дозволува на Никол Кидман да дојде на свадбата на нивниот син

Igor
Конор, посвоениот син од бракот на Никол Кидман и Том Круз наскоро ќе се венча со својата избраничка Силвија. Сите подготовки околу свадбата се на...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian