Тамара Тодевска се избоцка: Познатата пејачка си ја зголеми устата! (ВИДЕО)

Пејачката Тамара Тодевска (35) постојано прави промени на себе, независно дали станува збор за нејзината фризура, шминка, гардероба таа отсекогаш знаела да ги изненади своите обожаватели со нешто ново.

Таа често објавува фотографии од приватниот живот, дружби со пријатели и нејзиното семејството.

Никогаш немала проблем да зборува отворено за себе, за своите успеси и падови, за убавината и сите несовршености што доаѓаат со неа.

Така, Тамара не остави простор на шпекулации за тоа дали има естетска промена на себе или не, како многу други медиумски личности, туку директно, на својот Инстаграм профил откри дека прави корекција на своите усни.

Тодевска сподели фотографија од моментот на боцкање. Позираше со „новите усни“ кои навистина се прекрасна промена.

Слични објави

ФОТО| Памела Андерсон само по кошула и заштитна маска: Нејзината фотографија испраќа силна порака

Еспресо

Одиме на победа! Слушнете како звучи детската евровизиска песна на нашата Мила (ВИДЕО)

Igor

Исланд со провокација на Евросонг, обезбедувањето веднаш реагираше (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

Во вртлогот на љубовта и војната: Династијата Романови, трагична судбина на руските принцези

Еспресо

Мадона сепак ќе настапи на Евросонг

Igor

Детето на Илон Маск веќе не се вика X Æ A-12! Обидете се да го прочитате новото име

Еспресо

Остави Коментар

пет × три =

Слични објави

„Звуците на Чаршијата“ по 13-ти пат, ТАМАРА ТОДЕВСКА меѓу многуте учесници

Igor

Тамара Тодевска на Евровизија ќе носи креација на Ношпал

Igor

Девојката на Луис Хамилтон, бујната Викторија се соблече скроз гола! (ФОТО)

Васко Спасоски

ВИСТИНИ И МИТОВИ: Користите ли паста за заби во вашите рутини за убавина?

Igor

Милан повторно „пукна“ поради Северина: Му пропадна бизнис од еден милион евра (ФОТО)

Igor

Наталија го лекува Нејмар по повредата! Атрактивната Хрватка му го „украде“ паметот на фудбалерот! (ФОТО)

Igor
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian