Српска пејачка позира „пиштол гола“, а фановите и напишаа дека нема срце! (ФОТО)

Откако Наташа Беквалац се соблече скроз гола поради промотивна кампања за својот белградски концерт, истото го направи и нејзината помлада колешка, Катарина Живковиќ, но за потребите на моден едиторијал.

Атрактивната пејачка Кача соблекла се од себе, па за разлика од Наташа, нема пердуви на себе. Таа е буквално како од мајка родена, а позата која ја направила е посебна приказна…

 

View this post on Instagram

 

The moon dances with me in the ways the Sun will never know

A post shared by Katarina Zivkovic (@katarina_zivkovic_official) on

– Месецот танцува со мене на начин каков што сонцето никогаш нема да излезе – напишала таа во објавата.

Под оваа фотографија се разбира има и многу коментар од нејзините обожаватели, а еден гласи вака: „немаш срце“.

Процнете вие сами дали има или нема!

Слични објави

Ивана Кнез со сензуална лимитирана колекција за роденденот на втори април

Igor

Магдонос за чистење на порите

Igor

Доживеале нешто што не може да се замисли: Меган Маркл им помогнала да направат селфи!

Слободен Печат

Бритни Спирс повторно бремена? Сем Асгар загрижен за нејзиното ментално здравје

Еспресо

Авторски хороскоп за мај

Igor

Рита Ора им го помати умот на следбениците на Инстаграм (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

Шестнаесет − 12 =

Слични објави

Принцот Хари и Меган Маркл се повлекуваат од кралското семејство!

Слободен Печат

Сиа откри на кој музичар му понудила секс без обврски

Еспресо

Долго време ја немаше, но конечно се огласи – Селма Блер сподели среќна вест! (ВИДЕО)

Еспресо

Хип-хоп легендата нема издадено албум од 2015, а е најплатениот музичар оваа декада!

Слободен Печат

Дејвид Бекам со поддршка за принцот Хари и Меган Маркл: Тие заслужуваат да бидат среќни!

Еспресо

Се омажи ќерката на Ел Чапо, избраникот ѝ е внук на „бароницата на дрогата“

Еспресо