Спаѓате во овие ТРИ ХОРОСКОПСКИ ЗНАЦИ? Ве чека вистинска МАГИЈА, оваа недела ќе ви биде една од НАЈДОБРИТЕ

Можеби за некои знаци од хороскопот оваа недела ќе биде пеколна, но за три знаци овие денови ќе бидат денови за паметење.

Доколку сте Бик, Близнак или Јарец само што стапнавте во најдобрата недела од вашиот живот.

Оваа недела е магична бидејќи Венера, планетата на љубовта и убавината креира секстил со Нептун, планетата на соништата, желбите и сочувствувањето. Овој транзит ќе влијае на вашата врска со партнерот, а неговата магија може да изгради нешто што ќе биде трајно. Ќе ги надминете сите препреки и ќе ја доведете врската до конечна стабилност.

Бикови, сите се заљубени во вас и вие тоа го знаете

Привлекувате луѓе каде и да се појавите. Немојте да се изненадите што сите ќе сакаат да бидат во ваше друштво или ако сосема природно и спонтано заземете лидерска позиција.

Оваа недела е одлична и за вашите финансии.

Близнаците се чувстваат магично, поврзани со својот дух

Оваа недела ќе се чувствувате како крал на космосот. Ќе имате неверојатна самодоверба и сила. Ова е период кога сте на врвот од својот свет.

Полни сте со емпатија и разбирања, а на добар пат е и вашата кариера.

Јарци, вашот свет ќе биде полн со забава

Во средина сте на романтично, пријатно и креативно време во кое ја изразувате креативноста и радоста.

Оваа недела ќе почувствувате неверојатна потреба за забава. Дозволете да ве обземе музиката, бојата, поезијата… Ќе чувствувате неверојатна пријатност и изразување на своите идеи и буквално ќе се забавувате додека ги обавувате дневните задачи.

Слични објави

Водителот Огнен ќе го памети овој роденден: Гостите му донесоа подароци, торти, а се заигра и чочек среде емисија! (ВИДЕО)

Детаљ кој ја откри вистината: КРАЛСКОТО СЕМЕЈСТВО НАСКОРО ЌЕ ДОБИЕ НОВ ЧЛЕН (ФОТО)

Igor

Во новата рекламата за чизми, Хју Џекмен на себе нема ништо, освен чизми! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

И пречи што во Сплит нема лифтови: Плус сајз модел со жешки фотки од Хрватска (ФОТО)

Igor

Рики Мартин стана татко по четврти пат: „Се роди нашиот Рен Мартин“ (ФОТО)

Igor

Најсексапилниот маж на светот сака само една жена: Џон Леџенд го открива рецептот за успешен брак! (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

2 × два =

Слични објави

Кралицата не крие која и е миленичка: Кејт Мидлтон за годишнината од брак добила вистинско изненадување!

Igor

Хороскоп за 21 јули, вторник – Енергијата е насекаде околу нас, искористете ја!

Слободен печат

Тијана: Јас сум најгорда сестра во Европа во моментов

Igor

Идеална посна вечера: Потпечена палента со компири

Igor

Хороскопски знаци кои глумат дека се грижат за другите

Еспресо

Лејди Гага заврши со Дејвид Бекам! На Викторија и порачаа да си го чува мажот! (ВИДЕО)

Igor