Сиена Милер: Стајлинг во духот на 70-те (ФОТО)

Кога Сиена Милер се појавила на отворањето на филмскиот фестивал, сите погледи беа вперени во неа со причина. Нејзиниот стајлинг е перфектен.

Instagram

Целата комбинација е испреплетена со доза на гламур и романтика и со духот на 70-те години. Вистински женствен фустан кој го истакна најдоброто на неа.

Instagram

Интересните детали го истакнаа нејзиниот тенок струк, а сребрените елементи дополнително го збогатуваат фустанот.

Со ваков крој полн погодок се црвениот кармин и пунџата.

Instagram

Слични објави

Погледнете кој српски актер беше во публика на концертот на Калиопи во Белград (ВИДЕО)

Igor

„Падна“ и романтичен бакнеж: Лука Јовиќ и Софија Милошевиќ уживаат во Рим! (ФОТО)

Васко Спасоски

Нивес Целзиус во полупроѕирна комбинација го најави почетокот на популарното шоу (ФОТО)

Еспресо

Ким Кардашијан позираше со синот, а сите погледи водат кон нејзиниот задник! (ФОТО)

Еспресо

Ирина Шајк ги распамети мажите околу неа со своето играње! (ВИДЕО)

Еспресо

Ги згрози фановите: Мадона вградила импланти во задникот! (ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

пет × четири =

Слични објави

Поранешниот супермодел и на 53 години изгледа исто како пред две децении (ВИДЕО)

Igor

Рецепт на денот: Овошен мус со чоколадо

Igor

Вреди да се посети: „Љубојна” ќе одржи (unplugged) акустичен концерт!

Igor

Брижит Макрон ги воодушеви модните критичари – Вака се облекува вистинска дама! (ФОТО)

Еспресо

Пончото на Меланија Трамп: Доказ како најобичната комбинација во секунда станува врвна! (ФОТО)

Еспресо

Шест милиони лајкови за бесната Џенифер Анистон: Носете ги проклетите маски!

Еспресо