„Штом го погледнав…“ Дара Бубамара повторно снимила експлицитно видео! (ФОТО)

Пејачката Дара Бубамара (43) е позната по своите песни, но и по многубројните секс скандали, по кои ветуваше дека ќе се опамети.

Меѓутоа, изгледа дека повторно не можела да издржи и неодамна признала дека се снимала себе си во „акција“.

– Последен пат таква снимка направив пред неколку дена. Штом го погледнав, го избришав – рекла Дара Бубамара.

 

View this post on Instagram

 

Zivim sad i ne brinem se mnogo😂😂😂❤️❤️❤️😘😘😘😘😘😘. @aston_atelier

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

Дека снимила нов „филм“, пејачката се пофалила на другарка, на која и ги раскажала до детал своите егзибиции од спалната соба.

– Мојата Дара е скроз луда. Ете, повторно се снимала, но сега не е сама, туку со маж. Ми вели: „Не можев да оддолеам, тоа е посилно од мене“ – раскажала другарката на Дара.

Таа објаснила и колку минути трае снимката, но и чија била идејата да сними се.

– Сексот им бил толку добар, па Дара во еден момент предложила да се снимаат за да имаат спомен. Нејзиниот партнер прифатил, па ја вклучиле камерата на телефонот и ја снимале акцијата која траела десетина минути – објаснила другарката на пејачката.

 

View this post on Instagram

 

Cosmic girl😀. Foto @dorotejatipsin @___ceger___ @zoransekicki (@icon_couture

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

Меѓутоа снимката не се задржала долго во меморијата на телефонот, бидејќи Дара се исплашила да не „исплива“ повторно снимката во јавност.

– Дара ми објасни дека снимката е „врв“, но дека се испаничила дека може повторно да излезе во јавност, па веднаш го избришала. Ја познавам добро и не верувам дека го направила тоа. Нема да се изненадам ако на интернет деновиве се појави таа снимка, па таа повторно да ми кука дека животот и è повторно упропастен – рекла за крај пријателката на Дара.

 

Слични објави

ЛЕПА БРЕНА и Боба Живоиновиќ ја продаваат луксузната вила!

Igor

Една од најзгодните Македонки облече маичка со деколте ОДОЗДОЛА – пола гради надвор! (ФОТО)

Васко Спасоски

Помалку намигнувајте за да немате брчки

Igor

Гледачите уверени дека водителката испуштила гасови – Не се обиде ни да го сокрие тоа! (ВИДЕО)

Еспресо

Никола Којо: Заминувам од Србија, ние сме бедници кои живеат по правилата на политичарите

Igor

Лејди Гага официјално им ја претстави новата љубов на своите „монструмчиња“ (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

11 − седум =

Слични објави

Кажете им збогум на акните со овие 4 природни есенцијални масла

Igor

Се сеќавате на малечкото девојче Илма Карахмет? Таа порасна, се омажи и изгледа вака (ФОТО)

Igor

Поранешниот ангел на Викторија се уште плени со совршениот изглед (ФОТО)

Igor

Хороскоп за 05 ноември, вторник – Раковите ќе имаат лош ден, Стрелците да престанат да се експонираат

Igor

ГЛАСНИ ИЛИ ТИВКИ ВО КРЕВЕТ: Конечно момците го кажаа своето!

Igor

Андријана Јаневска: Домот го светнав од подрум до таван

Александра Велинова