Шарлиз Терон: Веќе 10 години сум сингл

Познатата актерка во интервју во емисијата „Entertainment Tonight“ изјавила дека веќе подолго време е во потрага по емотивно компатибилен партнер, но дека нема заинтересирани кандидати.

„Веќе 10 години сум сингл. Изненадувачки сум слободна“, изјавила убавата актерка. Ова не е првпат таа отворено да зборува за својата љубовна ситуација. Изненадена е што многу мажи се плашат од нејзе, бидејќи е една од ретките жени која никогаш не се двоумела околу тоа јасно и гласно да го каже своето мислење.

Таа со нив разговара без цензура, со правилно дозиран хумор.

„Сепак, треба храброст за да седнеш спроти мене“, со насмевка изјавила Шарлиз.

Нејзина последна врска е со актерот Шон Пен, а пред него беше во врска со Стјуарт Таунсенд. Ја поврзуваа и со Бред Пит, но за кратко време и таа и тој ги демантираа тие наводи.

Слични објави

Наташа Беквалац позира топлес во својот базен! (ФОТО)

Уживаат во Шпанија: Габана раскинал со Долче, па си нашол нов дечко (ФОТО)

Igor

Поранешна учесничка во „Парови“: Ме киднапираа и ми се закануваа дека ќе ме фрлат во Скадарско езеро (ФОТО)

Igor

Се обесија близнаци кои учествуваа во познато „ријалити“: Во шумата било пронајдено и проштално писмо (ФОТО)

Васко Спасоски

Мајката на Кристијано Роналдо се пофали со вртоглаво скапиот подарок од синот (ФОТО)

Еспресо

Последниот филм на Чаплин „Модерни времиња“ бил силна критика на власта! (ВИДЕО)

Еспресо

Остави Коментар

тринаесет + десет =

Слични објави

Иман се сеќава на својот покоен сопруг Дејвид Боуви: Никогаш повеќе нема да се омажам

Еспресо

ФОТО: Сопругата на принцот Алберт има нова фризура – Принцезата Шарлин избрчи дел од главата

Еспресо

Северина со емотивна порака: Не можам доволно да се заблагодарам на Господ што ми ја испрати!

Васко Спасоски

„Дајте му вода и шеќер, го убивме“: Бака Прасе го поткачи Раста – погледнете зошто (ФОТО)

Igor

Марија Шерифовиќ ја преработи една од најубавите песни на Оливер Драгоевиќ (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Џенифер Анистон искрено за неверството на Бред Пит: Бев во шок!

Еспресо