Селма Хаек изгледа божествено: Уште еднаш покажа дека е фатална дама (ФОТО)

Селма Хаек присуствуваше на гала вечерта „LACMA Art + Film Gala Presented By Gucci“ и сите ги маѓепса со изгледот.

Фустанот од брендот Гучи ѝ стоеше божествено.

Profimedia

Светликавиот материјал и нијансата на фустанот уште повеќе го истакнаа нејзиниот секаспил.

profimedia

Стајлингот ѝ беше надополнет со црна кожна ташна, црни сандали на висока платформа, дијамантски обетки и дијамантска алка.

Profimedia

Сè на сè перфектно.

Слични објави

Еминем изненади со нов албум! (ВИДЕО)

Еспресо

Дневен хороскоп за 22 март 2019, петок

Igor

УШТЕ ЕДЕН МУЗИЧКИ СКАНДАЛ: И „Shallow“ е плагијат!?

Igor

Стилизирани на овој начин, бермудите можете да ги носите насекаде: Елегантни и шик за секоја прилика! (ФОТО)

Еспресо

Лејди Гага: Влакната на нозете се дел од мојот стил

Igor

Атрактивните девојки од „Hurricane“ испеаја еден од најголемите хитови на Тамара Тодевска (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

7 − 3 =

Слични објави

СПЕЦИЈАЛИТЕТ ОД ВРАЊЕ: Традиционална пита со три задолжителни состојки (РЕЦЕПТ)

Igor

САКААТ ЧИСТИ ОДНОСИ: Овие хороскопски знаци први го поставуваат прашањето „На што сме?“

Igor

Српскиот рапер Вук Моб запроси новинарка на негов настап (ВИДЕО)

Васко Спасоски

И Калиопи почна да изненадува: Пејачката објави фотка со деколте до папок (ФОТО)

Васко Спасоски

Кајмакоски доби сериозна конкуренција: Неговата поранешна сопруга сними песна и провокативен спот (ВИДЕО)

Igor

Славната актерка за мрачните моменти од почетокот на кариерата: Ми се случуваа страшни работи…

Еспресо