Секси или катастрофа? Рита Ора се разголи пред камерите, а гаќичките ѕиркаа од сите страни (ФОТО)

Британската пејачка со албанско потекло Рита Ора присуствуваше на доделувањето на музичките награди на магазинот „GQ“ и тоа во доста провокативно издание.

Имено, таа позираше на црвениот килим во креација која ги откриваше речиси сите нејзини атрибути.

Додека некои тврдат дека ова е најсекси издание на пејачката досега, другите велат дека ова е страшен моден кикс.

Кое е вашето мислење за нејзиниот аутфит?

Слични објави

Хејли Бибер ги избледе веѓите за насловната на „Вог“ (ФОТО)

Еспресо

Mетју Пери од „Пријатели“ раскина со 21 година помладата девојка

Еспресо

ОТКИНАТА РАКА, УНИШТЕНО ЛИЦЕ: Дублерката на Мила Јововиќ тужеше за сите трагедии

Igor

Северина објави заводлива фотографија на Инстаграм, некои мислат дека со тоа најавува нешто ново (ФОТО)

Еспресо

Новиот моден тренд сам ги менува боите: Патики по кои побудалеа сите (ВИДЕО)

Igor

Поранешниот ангел на „Викторија Сикрет“ се соблече во карантин и ја „вжешти“ атмосферата! (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

седумнаесет + 16 =

Слични објави

Како го поминуваат времето во карантин Бела Хадид, Емили Ратајковски, Кендал Џенер… (ФОТО)

Еспресо

Орландо Блум сака да има деца со Кејти Пери!

Igor

Поранешната девојка на Џорџ Клуни уживаше на ревија во Милано, но погледнете што ѕиркаше под нејзиното сако (ФОТО)

Васко Спасоски

Британците БЕСНИ НА БИЈОНСЕ поради однесувањето кон Меган: Ги прекрши правилата и ѝ даде ужасни совети за синот (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

Доминго ЗЛОСТАВУВАЛ ЖЕНИ? Славниот оперски пејач среде СКАНДАЛ

Igor

Што е тоа на рамото? На Шерон Стоун ѝ се потсмеваат поради стајлингот! (ФОТО)

Igor