СЕ РАЗГОЛЕ ВО ШЕСТАТА ДЕЦЕНИЈА: Деми Мур призна низ каков пекол поминувала неколку години

За новото издание на „Харперс базар“, Деми Мур се разголе за насловната страна, а она што сите го забележаа е дека и на 57 години изгледа прекрасно.

Таа открила дека откако имаше спонтан абортус со бебето на Ештон Качер, станала зависна од алкохол, а често земала и дрога.

Деми останала бремена кратко по почетокот на врската, а никогаш не успеала да го преболи спонтаниот абортус кој се случил во четвртиот месец. Потоа повторно се обидувале да зачнат, но не успеале. Постојано се чувствувала виновна за тоа.

Чувството на вина ја скршило и таа се предала на зависностите. Но, дури ни нејзините тинејџерски години не биле лесни. Деми била силувана на 15-годишна возраст.

Во бракот со Брус Вилис доби три ќерки. Таа го користи презимето на својот прв сопруг Фреди Мур.

Слични објави

Памела Андерсон демантираше дека поранешниот сопруг ѝ ги платил долговите, но откри колку навистина ѝ дал!

Васко Спасоски

Дајте им предност на билките: Босилек, рузмарин и магдонос, зачини што го штитат здравјето

Еспресо

Се соблече најзгодната девојка од групата „Hurricane“ и го запали Инстаграм! (ФОТО)

Еспресо

Досега невидени фотографии од Мерилин Монро: Холивудската убавица не престанува да ги восхитува сите дури и половина век после смртта (ФОТО)

Еспресо

Злобната заводничка од теленовелата „Руби“ има неверојатен живот: Го победила ракот на дојка, а на 39 години станала баба! (ФОТО)

Еспресо

Веренички или не? Сите зборуваат за прстенот на Гвен Стефани (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

шест − 2 =

Слични објави

Нестор ТВ на Инстаграм: Вечерва на Илија Несторовски му гостува Бобан Николов!

Васко Спасоски

ЗАКОПЧАНА ДО ГРЛО: Ова е првиот јавен настап на Јелена Карлеуша (ВИДЕО)

Igor

Харви Вајнстин, сексуалниот предатор: Џенифер Анистон треба да се убие! (ФОТО)

Васко Спасоски

Зошто токму јајцето е симбол на Велигден – ова треба да го знаат сите христијани

Еспресо

Одличен избор за појадок или вечера – Превкусен ирски тост со пржен кашкавал

Igor

Аца Лукас „смува“ Хрватка! Оваа убавица му се „пуштила“ на пејачот на Инстаграм, а погледнете како ја почнале романсата! (ФОТО)

Васко Спасоски