Призна дека жали за изборот: Поранешниот крал се огласи првпат по снимките каде неговата жена има секс (ФОТО)

Поранешниот крал на Малезија признал дека „жали поради своите лични избори“ по бракот со руската мисица и поради тоа се откажал од престолот минатата година.

Султан Мухамед и Русинката Оскана Воеводина се венчаа на тајна церемонија минатата година во Москва, но на крајот на јануари абдицирал од тронот.

Иако и понатаму е владател на покраината Келантан, ова е прва абдикација откако земјата е ослободена од британско владеење во 1957 година.

Парот минатиот месец го доби синот Леон, но месец дена подоцна се разведоа, бидејќи во јавноста исплива снимка на која Русинката има секс во базен со многу помлад маж од сопругот.

Поранешната мис на Москва од тогаш неколку пати се огласи преку социјалните мрежи, тврдејќи дека не се развела од сопругот и објави фотографии на кои покажа дека се уште се сакаат.

Првпат откако изби скандалот, се огласи и поранешниот крал. Со официјално соопштение од палатата, султанот изрази жалење поради личните избори во приватниот живот кои предизвикале збунетост помеѓу луѓето.

Рихана

  • Калентан палатата е многу вознимирена и осудува ширење приватни фотографии од неговиот крал Султан Мухамед на социјалните мрежи сите невкусни објави за личните и приватни жвоти на кралот.

Воеводина објави неколку приватни фотки на социјалните мрежи, на кои е или со сопругот или со синот, но беше искритикувана од палатата, а султанот ги нарекол „лаги“.

Слични објави

ЗА НЕА ВРЕМЕТО СТОИ: Синди Крафорд во БИКИНИ, изгледа 20 години помладо (ФОТО)

Igor

Балашевиќ во негов стил за коронавирусот: Tоа е само уште еден просечен грип со натпросечен маркетинг

Еспресо

Горан Тодоровски направи нов, двоен албум за 25 години кариера

Слободен печат

Отстранете ја анксиозноста за помалку од една минута

Еспресо

Викторија Бекам позира без грам шминка на себе (ФОТО)

Васко Спасоски

Што прави оваа жена? Хрватската старлета прави фотошоп на фотките како наша Мелита! (ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

5 × оне =

Слични објави

Пласидо Доминго позитивен на коронавирусот: Кашлам и имам треска, ве молам бидете внимателни!

Еспресо

Ќе го обожавате: Подгответе си сами фокачо леб со маслинки и рузмарин (РЕЦЕПТ)

Igor

Како до БЕСПРЕКОРНА ШМИНКА и на летни температури

Igor

Мајли Сајрус им ја разбуди фантазијата на фановите (ФОТО)

Igor

Душко ја изневерувал Карлеуша со Сораја, НАРАКВИЦАТА што и ја подарил ќе ве остави подзинати (ФОТО)

Igor

Секси или катастрофа? Рита Ора се разголи пред камерите, а гаќичките ѕиркаа од сите страни (ФОТО)

Igor