38.8 C
Скопје
13:08 - 18 јули, 2024

Принцезата Шарлот го прослави четвртиот роденден

Пред точно четири години е родена малата миленичка на британското кралско семејство, принцезата Шарлот, која тие ја нарекуваат Лоти.

Во нејзина чест, објавени се нови фотографии од малата Шарлот, а исто како и за принцот Луи, така и овојпат фотограф беше токму војвотката Кејт Мидлтон.

Роденденската прослава ќе биде организирана во затворен круг на семејството и пријателите на имотот во Кембриџ.

Слични објави

(Фото) Огњен Амиџиќ и Мина Наумовиќ уживаат на одмор на Кипар: Хотел со пет ѕвезди, едно ноќевање чини 750 евра!

Еспресо

Анџелина Џоли го моли Бред Пит: „Прекини ги судските случаи“

еспресо

Ќерката на шеикот од Дубаи го остави сопругот преку Инстаграм: „Драг мажу, додека си зафатен со други жени…“

еспресо

Мајката на Шенен Доерти ја прекина тишината, за првпат по смртта на нејзината ќерка: Невозможно е да се прочита без солзи

еспресо

Нови детали за врската на Џони Деп со Русинката: „Не сакаат етикети на дечко и девојка“

еспресо

(Видео) „Камен“ пијана ја пее американската химна пред полн стадион: Пејачката призна и најави лекување против порокот

еспресо
Се вчитува....