ПРЕСЛАТКА ЧЕСТИТКА: Меган Маркл му честиташе на Хари со досега НЕВИДЕНА фотографија од Арчи

Војвотката од Сасекс на официјалниот профил на Инстаграм објави колаж од фотографии по повод роденденот на принцот Хари.

Една од фотографиите во колажот е и од Арчи, која досега не била објавена во јавноста.

„Твоите залагања и посветеност секојдневно ме инспирираат. Ти си најдобриот сопруг и прекрасен татко на нашиот син. Те сакаме. Среќен роденден“, стои во описот на фотографијата.

На колажот може да се видат фотки и од детството и младоста на принцот, но најмногу внимание привлече сликата каде Арчи е фотографиран со своите родители на својата крштевка.

Неодамна и Хари го честиташе роденденот на Меган на истиот официјален профил на војводството од Сасекс.

Слични објави

БЕБЕТО НА КИМ И КАНЈЕ ДОБИ БИБЛИСКО ИМЕ: Среќните родители објавија како ќе се вика

Igor

Изгледот е важен, но не и пресуден: 8 ЖЕНСКИ КВАЛИТЕТИ кои мажите ги ценат повеќе од надворешниот изглед!

Igor

Денес е меѓународен ден на јогата!

Елена Велевска со кратки пижами и поза од која нема да ви биде сеедно! (ФОТО)

Васко Спасоски

Совршено за неделен ручек: Пол­нет стек со шунка и кашкавал

Igor

НОВА КРАЛСКА ВЕНЧАВКА: Се мажи принцезата Беатрис

Igor

Остави Коментар

дванаесет + 9 =

Слични објави

Познатата пејачка откри БОЛНА ВИСТИНА за своето семејство: Никогаш не го заборавивме!

Igor

ДРАМАТА ПРОДОЛЖУВА: Јелена Карлеуша итно заминала кај психијатар…

Igor

И пречи што во Сплит нема лифтови: Плус сајз модел со жешки фотки од Хрватска (ФОТО)

Igor

Бен Афлек во врска со секс бомба од Куба: Сите зборуваат дека ова му е најубавата девојка досега! (ФОТО)

Еспресо

Познатите холивудски актери ги споија своите родители и веќе им договорија состанок!

Еспресо

„Вистинска тигрица“ или „дегутантна“?: Карлеуша позира во хулахопки и долна облека (ВИДЕО)

Igor