ПОПУЛАРНАТА СУЛТАНКА во Кан го „прошета“ совршениот задник на црвениот тепих (ФОТО)

Турската актерка Мерјем Узерли, која ја паметиме по улогата на султанката Хурем од серијата „Величенствениот“, во Кан се појави во неверојатно издание.

Кога Мерјем излегла на црвениот тепих, никој не можел да го оттргне погледот од нејзе и нејзиниот храбар избор на свечен фустан, кој повеќе откривал, отколку што покривал.

Минатата година на истиот настан во Кан се појави со несекојдневен фустан со висок шлиц и длабоко деколте. Таа сè повеќе воодушевува со смелите избори на облека, со оглед на тоа што само пред неколку години беше сосема повлечена поради непријатните настани од приватниот живот.

Прочитајте и какви вибер-стикери наскоро ќе бидат достапни за корисниците.

Слични објави

Сакате некого? Потсетувајте го на тоа секој ден!

Еспресо

Брзи палачинки

Igor

Тагата во домот на познатиот актерски пар

Еспресо

ПРЕСЛАТКА ЧЕСТИТКА: Меган Маркл му честиташе на Хари со досега НЕВИДЕНА фотографија од Арчи

Igor

Меланија Трамп од 1996 – облечена само во штикли! (ФОТО)

Igor

Карлеуша ги „смести“ градите во сребрен градник! Тешко дека некоја нејзина колешка би имала храброст за ваков стајлинг! (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

3 × два =

Слични објави

Мадона (60) се однесува како незрела тинејџерка: На сите им беше непријатно да ја гледаат! (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

Раперката Тауна, новата албанска СЕКС-БОМБА (ФОТО)

Igor

Повторно ја „подбраа“ Ана Николиќ поради оваа фотографија!

Васко Спасоски

Незаборавни! Најубавите селебрити венчаници на деценијата! (ФОТО)

Васко Спасоски

ИЗБЕГНЕТЕ ТРУЕЊЕ: Кое месо колку време може да стои во фрижидер и замрзнувач?

Igor

Напаѓачи со ФАНТОМКИ го изрешетале возилото на босанската пејачката

Igor