ПЕТ РАБОТИ кои не сте ги знаеле за Љупка Митрова: Јадам риба и баклава во исто време и …

Приватниот живот на познатите личности е секогаш интересен за јавноста. Ги интересира што јадат, со кого легнуваат, со кого водат љубов, што прават додека се тушираат и слично…

„Слободен печат“ реши да ја праша познатата инфлуенсерка Љупка Митрова да сподели со своите обожаватели пет работи од нејзиниот приватен живот за кои публиката не знае.

 

View this post on Instagram

 

Fly me to the moon…

A post shared by Ljupka Mitrova (@ljupka_mitrova) on

Нејзините одговори се навистина интересни. Ова се петте работи кои не сте ги знаеле за Митрова:

– Прво влегување во продавници бирам машки дуксерки или машки кошули за себе

– Обожавам чудни комбинации на храна и пијалаци. Пијам еспресо и вино во исто време. Јадам риба и баклава заедно.

– Во зима на -10 степени во автомобил се возам со клима на 16.5 степени и грејачи на седишта на макс (топло/ладно).

– Најубаво изгледам кога емотивно сум повредена.

– Заспивам за пола минута со телефон на уво.

Слични објави

Ова е човекот кој ја силуваше Деми Мур: По злосторството ја прашал: „Какво е чуството кога мајка ти ќе те продаде за 500 долари?“ (ФОТО)

Igor

Џеј Ло во најсексапилното деловно издание досега! (ФОТО)

Еспресо

Од годините не може да се побегне: Наполни 65 години и направи безброј операции, но овие фотки ја покажуваат суровата вистина (ФОТО)

Еспресо

Сопругата на Жељко Јоксимовиќ, Јована едвај ги прекрсти нозете поради тесниот и прекраток фустан! (ФОТО)

Васко Спасоски

Кејт му подари на принцот Вилијам НЕСЕЈКОДНЕВЕН поклон за неговиот роденден

Igor

Лицата родени во овој хороскопски знак НАЈТЕШКО ПРОСТУВААТ НЕВЕРСТВО

Igor

Остави Коментар

5 × 3 =

Слични објави

Фановите убедени дека Бијонсе повторно е бремена (ФОТО)

Igor

Среќните парови ги имаат овие 10 навики: Ако се пронајдете во барем 3, на вистински пат сте!

Igor

Apple часовник кој чини повеќе од Порше

Igor

ПАДНА НА СЦЕНА: Кристина Агилера се сопна, па продолжи како ништо да не било (ВИДЕО)

Igor

Зошто крајот на „Игра на тронови“ ја налути Емилија Кларк? Еве кој најмногу ја разочара!

Еспресо

Дали еротската масажа е подобра од сексот?

Igor