НОВОСАДСКАТА БАРБИКА ГО КРЕНА ПРИЛЕП НА НОЗЕ: Во краток црвен фустан излезе пред повеќе од 2.000 луѓе, а ова е моментот за кој сите зборуваат! (ВИДЕО)

Наташа Беквалац настапуваше во Прилеп пред повеќе од 2.000 луѓе кои цело време ги држеше разиграни.

Фановите на Беквалац заедно со неа ги пееја хитовите, а кога на ред дојде познатата „Поново“, Наташа само гледаше и слушаше.

Публиката запеа со сета сила и ја воодушеви Беквалац.

 

Слични објави

Бритни објави фотографија на која ја истакна ФИГУРАТА, но негативните коментари ја доведоа до депресија! (ФОТО)

Igor

Прва фотографија по породувањето: Српската пејачка Сека Алексиќ не ја симнува насмевката од лицето, а погледнете што напиша за малиот Јован! (ФОТО)

Васко Спасоски

Антонио Бандерас си фати 20 години помлада девојка: Актерот многу се заљубил, ништо друго не го интересира (ФОТО)

Igor

Џастин Бибер, Блејк Лајвли, Џорџо Армани: Познати кои донирале пари за борба против вирусот

Еспресо

АНАСТАСИЈА ЗАСПА, А ЦЕЦА ЈА ИСКОРИСТИ ПРИЛИКАТА: Еве во какво издание ја прикажа на јавноста (ФОТО)

Igor

Гвинет Палтроу воодушеви со изборот на фустан (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

деветнаесет − два =

Слични објави

Неочекуваниот говор на бремената актерка за абортусот беше најмоќниот момент на доделувањето на Златниот глобус (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо

Вил Смит од шега го снимал прегледот! Докторите му откриле опасна работа во стомакот! (ВИДЕО)

Igor

ЕМИЛИ РАТАЈКОВСКИ позираше ГОЛА против контроверзната забрана за абортус (ФОТО)

Igor

Хороскоп за 02 септември 2019, понеделник (ВИДЕО)

Igor

Бурниот живот на Вознијацки: Се сликаше гола за магазин, а Роналдо ја „ќари“ со скап автомобил (ФОТО)

Еспресо

СОВРШЕНА КОМБИНАЦИЈА! Познатата актерка покажа како се носи најпопуларната боја оваа есен (ФОТО)

Igor