Наташа Беквалац е по третпат среќно разведена жена! Пејачката со насмевка излезе од судница и еве што порача! (ФОТО)

Пејачката Наташа Беквалац официјално по трет пат е разведена жена. Таа со насмевка на лицето излегла денеска од судот.

На прашање на новинарите како се чувствува, таа одговорила кратко и јасно: „Среќно и разведено“.

Фото: Курир.рс/Лилјана Станишиќ

Да потсетиме, Лука Лазукиќ на суд дојде сам, без адвокат, а пејачката со трчање влегла во зградата на судот во Белград во друштво на нејзиниот адвокат.

Лука во април оваа година беше осуден на осум месеци затвор и три години условна казна поради лесни телесни повреди кои и ги нанел на Беквалац.

 

 

 

Слични објави

Ѝ годи животот во Америка: Марија Шерифовиќ живее во стан од 300.000 долари

Igor

Славниот холивудски пар се РАЗВЕДУВА после 10 години брак!

Igor

Прв пат го покажа најмалото дете: Ким Кардашијан го покажа својот син пред светот (ФОТО)

Igor

Роналдо во карантин, а Георгина на шопинг (ФОТО)

Еспресо

Дневен хороскоп за 29 март 2019, петок

Igor

Лавиринт парк инспириран од коронавирусот: Во оваа природна оаза нема шанси да се заразите! (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

12 + 6 =

Слични објави

Таа е прогласена за најубава на светот: Нејзиното лице е совршено!

Igor

Жешко лето: Марјана Станојковска се „брчка“ во луксузен базен (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Животот ѝ се насмевна на Атиџе: Општина Лозово ќе ја вработи, ќе го смени покривот и ќе ѝ овозможи да снима песни (ФОТО)

Васко Спасоски

Морам сама да ја мијам косата – Сузана Манчиќ во изолација сними видео со кое ја разлути јавноста (ВИДЕО)

Еспресо

Карлеуша во најатрактивниот фустан досега (ФОТО)

Igor

Босанската Ким нарача евтина венчаница од интернет! Креацијата од 700 денари на фотки изгледа брутално, ама во живо е фијаско! (ФОТО)

Igor