-5.2 C
Скопје
00:53 - 26 јануари, 2022

НА ВАСИЛИЦА ПО ВТОР ПАТ СТАНА МАЈКА: Се породи водителката Милена Антовска

Нашата позната водителка Милена Антовска по втор пат стана мајка. На овој убав празничен ден семејството на водителката стана побогато за уште еден член. Милена е горда мајка на две ќерки.

Со својата умереност и објективност Милена стана едно од омилените тв-лица во земјава, особено на повозрасните гледачи, а во последните години е активна и на социјалните мрежи како инфлуенсерка.


Името на бебето е Јована, а Антовска пред четири години ја доби првата ќерка Лана Марија, која на овој убав празничен ден стана постара сестричка.

Честитки Милена!

Слични објави

(ФОТО) ТОНИ ЦЕТИНСКИ: Среќен роденден Тоше! Ти и Аки повторно запејте ја „Есен во мене“

Милена Ри

ЕЛТОН ЏОН ПОЗИТИВЕН НА КОРОНАВИРУСОТ: Долгоочекуваните концерти се откажани!

М.Р.

СОВЕТИ И ПРИДОБИВКИ НА СЕКС ЗА ВРЕМЕ НА МЕНСТРУАЦИЈА: Табу или задоволство?

Еспресо

(ФОТО) ИЛИНА АРСОВА СЕ ПРОСТИ ОД МАЕСТРО ЏАМБАЗОВ: Ние вака ќе си се памтиме, насмеани и ведри…

М.Р.

(ФОТО) ЛИЛА ОТКРИ СО КОЈ ГО ДЕЛИ КРЕВЕТОТ: Вистински убавец со зелени очи!

М.Р.

РАЗГОВОР СО МАРИЈА ПИЈАНМАНОВ, НАШИНКА ВО ПАРИЗ: Се будам со вкусна паштета од патка, мојот живот наликува на изложба во музеј, сопругот ми го подари Париз!

Ј.К.Д
Се вчитува....