На голема врата го враќа во мода познатиот костим за капење (ФОТО)

Се сеќавате на оној црвен едноделен костим за капење од популарната серија „Чувари на плажата“? Изгледа дека оваа година повторно ќе го гледате на девојките, бидејќи токму пејачката Селена Гомез го врати овој костим за капење на голема врата.

Во времето на прикажување на оваа серија црвениот едноделен костим за капење беше симбол за сексипил. Ништо поинаку не е ниту денес, кога во него неодамна беше фотографирана пејачката Селена Гомез.

Овој костим пред две лета се врати на сцената поради римејкот на серијата, но брзо падна во заборав се до ова лето.

Пејачката во моментот е на одмор во Мексико, каде ужива во летните убавини токму во овој едноделен црвен костим за капење во кој изгледа совршено.

Селена го избра овој модел кој ги следи и актуелните трендови и има тн. деколте на колковите, а станува збор за костимот од брендот „Krahs“, зад кој стои нејзината најдобра пријателка Тереза Мари Мингус.

Инаку, и самата Селана дизајнираше два костими за капење за брендот на својата пријателка, исто така во црвена боја.

Слични објави

Џемпер-фустан и чизми над колена: Како да ја носите најженствената комбинација без грешка! (ФОТО)

Igor

ПОЛНИ УСНИ БЕЗ БОЦКАЊЕ: Сосема природна паста од три состојки

Igor

Серена Вилијамс го облекла најскапиот ОМЛЕТ на светот за најпрестижниот моден настан на светот (ФОТО)

Igor

Еминем за најтешкиот период од животот: Моето дно требаше да биде смртта

Еспресо

Еве зошто Кејт Мидлтон толку често носи зелена боја: Не постои ситница на која не мисли!

Еспресо

5 одлични причини – Еве зошто е добро почесто да имате секс!

Igor

Остави Коментар

единаесет + Шестнаесет =

Слични објави

Ги изненади купувачите во молот! Ќе забележите дека таа носи само танга на себе? (ВИДЕО)

Igor

Фантастичен стајлинг на Маргот Роби! Фармерки што им стојат на сите (ФОТО)

Igor

Ирина Шајк повторно покажа зошто е една од најпосакуваните жени во светот (ФОТО)

Еспресо

„Потребен ми е мир, веќе 40 години живеам во лудница“ – Лепа Брена искрено за односот со Бобо, заработката и стравот кој го доживува

Еспресо

СТЕ ЗНАЕЛЕ ЛИ: Зошто популарните „лубутанки“ имаат црвен ѓон?

Igor

ОВИЕ ФОТКИ од семејството на Вилијам и Кејт го ВООДУШЕВИЈА СВЕТОТ (ФОТО)

Igor