Младата актерка се сруши во Кан: Падна во несвест поради претесниот Прада фустан (фото)

Актерката не ни можеше да замисли дека ќе и се случи оваа непријатност во Кан.

Младата актерка Ели Фенинг (21) се онесвести на вечерата по повод Шопар Трофејот организиран на филмскиот фестивал во Кан бидејќи фустанот и бил претесен.

profimedia

Фенинг подоцна на Инстаграм постави фотографија со подигнат палец покрај која напиша „добро помина“ и покрај тoа што го предизвика нејзиниот Прада фустан.

Инаку, оваа актерка оваа година беше член на жирито на најпрестижниот филсмки фестивал, а ќе остане запаметена како најмладата личност која одлучуваше за Златната палма.

Слични објави

Се жени братот на АНА ИВАНОВИЌ, а ОВА ПРАВИЛО ги вчудоневиди сите поканети

Igor

Интересна година за актерот Жарко Димоски: Во време на пандемија се ожени, пееше на „Макфест“ и сними спот со неговата вереница! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Принцезата Шарлот наполни 5 години: Најновите фотографии ја воодушевија јавноста

Еспресо

Четврта среќа: Денис Квејд се ожени за 39 години помлада студентка

Еспресо

Селена Гомез се бори со биполарно пореметување – Отидов во психијатриска болница и добив дијагноза

Еспресо

ФОТО| Очајната домаќинка на слобода: Фелисити Хафман правеше тест за коронавирусот преку брис од автомобилот

Еспресо

Остави Коментар

13 − десет =

Слични објави

Туна слави роденден, но што им шепоти на овие скулптури? (ФОТО)

Igor

Ноне го покажа новото момче (ФОТО)

Igor

БРИТАНЦИТЕ ШОКИРАНИ ОД СООПШТЕНИЕТО НА МЕГАН И ХАРИ – Таа е злобна и ќе биде уште полошо!

Еспресо

Џулија Робертс е повторно мета на критики поради самоубиството на нејзината сестра!

Еспресо

Принцот Вилијам отворено: Сосема сум во ред ако моите деца се хомосексуалци

Igor

Пикси повторно стана дедо!

Igor
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian