Мараја Кери ја раскопча наметката и покажа какво тело има на 50 години (ФОТО)

Една од најпопуларните светски пејачки Мараја Кери ги „запали“ социјалните мрежи со новата фотографија што ја објави. На фотката до израз доаѓа нејзината совршена форма, а особено нејзиниот тен од кој може да се заклучи дека Мараја уживала некаде на плажа.

Со својата линија, атрактивната пејачка која има цели 50 години ги воодушеви многубројните фанови.

  • Дали оваа слика е направена денеска или во 1991 година? Би можело да бидат и во двата периоди. Легенда која не старее – напишал еден нејзин обожавател под фотката.

Погледнете:

 

View this post on Instagram

 

From the summer to the fall, we migrate #bye

A post shared by Mariah Carey (@mariahcarey) on

Слични објави

Повторно сите гледаа само во неа: Првата дама во совршена модна комбинација

Igor

Славниот пејач Сем Смит со необична желба до фановите! (ФОТО)

Еспресо

Прво кавга, па свадба: Лукас ја ЗАПРОСИЛ девојката, не штедел на ПРСТЕНОТ

Igor

Пред точно 80 години светот ги запозна мачорот Том и неговата ноќна мора, глувчето Џери (ВИДЕО)

Еспресо

Џејмс Франко обвинет за СЕКСУАЛНО малтретирање на свои студентки

Igor

ГОРИ ОД СЕКСИПИЛ: Рада Манојловиќ покажа со што располага, а еве зошто ФАНОВИТЕ се ПОСЕБНО ОДУШЕВЕНИ (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

два × два =

Слични објави

Џенифер Гарнер и Рене Зелвегер на колешките им покажаа што е харизма (ГАЛЕРИЈА)

Igor

Ќе ве полазат морници од емоција: Мајка и син од Австралија ја пеат „Мајко“ на Лозано! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Погледнете ексклузивни снимки: Елена Велевска во новиот спот како Моника Белучи (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Кој хороскопски знак најмногу мастурбира, а кој глуми оргазми?

Igor

Енди Гарсија вистински шармер и на 63 години – Дали би можеле да го препознаете денес? (ФОТО)

Еспресо

Емили Ратајковски со провокативен стајлинг – За некој секси, за некој вулгарно (ФОТО)

Igor