Манекенката Бојана Нушкова позира без парче облека и во време на коронавирус!

Манекенката Бојана Нушкова дефитивно може да ја прогласиме за една од најзгодните Македонки, а верувајте дека за тоа има многу причини.

Ако пред десетина години Катарина Ивановска важеше за најпознатата манекенка во нашата земја, таа титула сега и припаѓа на младата Бојана.

Малкумина може да останат рамнодушни од изгледот на атрактивната Нушкова, но многумина се восхитуваат на нејзината храброст да застане пред фотообјективот и да позира речиси без парче облека на себе.

Таа пред неколку дена престојуваше во Белград каде соработуваше со најдобрите тамошни фотографи.

Ова е само дел од тоа што Бојана го сработи во Белград:

Бојана Нушкова

Слични објави

Шехерезад изгледа прекрасно само неколку дена пред породувањето! (ФОТО)

Еспресо

ПОЗНАТ ПЕЈАЧ ЈА ИЗГУБИ ЌЕРКАТА: Ти си моето срце – она што остана од него

Igor

Меган Маркл верува дека кралското семејство ковало завера против неа?

Еспресо

Дневен хороскоп за 22.10.2019: Лавовите губат контрола врз финансиите, а Рибите ќе пронајдат љубов

Igor

Запознајте се со градот на историјата и културата – Откријте го Маракеш (ФОТО)

Еспресо

Откриено како починал синот на шеикот – УЖИВАЛ ВО ДРОГА, ЖУРКИ И ОРГИИ (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

5 × оне =

Слични објави

Вереникот објави провокативна фотка од Џеј Ло: Брутално добро тело на кое му завидуваат и помладите (ФОТО)

Igor

Нивес Целзиус позира без долна облека! (ФОТО)

Еспресо

Каква мајка, таква ќерка! Адријана Лима има преубава мајка! (ФОТО)

Igor

КАКО СЕКОЈ ОБИЧЕН ЧОВЕК: Лепа Брена во опуштено возење со градски превоз (ФОТО)

Igor

Дневен хороскоп 03.10.2019, четврток

Igor

САКАТЕ ЖИВОТЕН СОВЕТ? Прашајте личност родена во ОВОЈ хороскопски знак

Igor
MacedonianAlbanianBulgarian