Луна Џогани првпат ги прошета новите гради и тоа во проѕирен фустан (ФОТО)

Победничката на српското реално шоу „Задруга“, Луна Џогани, дел од парите што ги доби како награда реши да ги вложи во себе и со тоа да си го подобри изгледот.

Имено, Луна пред неколку дена била во посета на една приватна пластична хирургија во Белград каде што си ставила силиконски гради.

Таа и додека беше во „Задруга“ отворено зборуваше дека не е задоволна со големината на своите гради, па конечно сега имаше прилика да ги зголеми.

Папарацо-фотографите ја сликале во проѕирен фустан од кој се наѕирале новите гради.

Таа имаше изјавено дека сака да има „крушкаст“ облик на гради, а дали го постигнала тој резултат, пресудете од фотографиите.

Слични објави

КОЗМЕТИЧАРИТЕ СОВЕТУВААТ: Што треба да знаете за депилација на бикини-зоната?

Igor

Бремената Ешли Грем гордо ги покажа стриите и несовршеностите на женското тело (ФОТО)

Igor

Градови на романтиката: Најубавите дестинации за Денот на вљубените (ФОТО)

Еспресо

Убавата актерка беше во врска со 16 години постариот колега, а сега го има популарниот Бали бег

Еспресо

Едвај одеше во фустан стар 56 години: Дојде по награда, ама доби уште една за која сите и се смеат (ВИДЕО)

Igor

Според науката ова е најубавиот маж на светот! (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

3 × 5 =

Слични објави

Меган Mаркл сподели нова слика од Арчи по повод Денот на мајката (ФОТО)

Igor

Македонски убавици! Бисера и Ангела од Кина и Турција се враќаат со титули! (ФОТО)

Igor

КРИЕЛЕ СО НЕДЕЛИ: Легендарниот француски актер закрепнува по мозочен удар

Igor

Дарко СПЕЈКО влегува во ЗАДРУГА 3: Омилениот победник на Големиот брат пак во реално шоу

Igor

Принцот Чарлс не сакаше да се ракува, па стана главна тема во јавноста! Еве што направи тој! (ВИДЕО)

Еспресо

ЕМИЛИ РАТАЈКОВСКИ ги возбуди своите фанови (ФОТО)

Igor