20.8 C
Скопје
02:59 - 16 јули, 2024

Кога познатите губат невиност: Чолиќ првпат водел љубов на ливада

Многу познати личности не се срамеле да откријат како изгледало нивното прво сексуално искуство.

Пејачот Здравко Чолиќ кажал дека невиноста ја изгубил многу млад, со овчарка, а тоа се случило на ливада и му останало во убаво сеќавање.

Фејсбук

Фолк дивата Цеца Ражнатовиќ пред неколку години открила дека невиноста ја изгубила дури кога станала полнолетна и вели дека не била многу одушевена.

Нејзиниот син Вељко Ражнатовиќ признал дека штом ја изгубил невиноста веднаш ѝ се јавил на мајка му. Тоа искуство му било „трауматично“.

Ивана Селаков почекала да наполни 18 години, и вели дека е среќна што почекала да води љубов за првпат со момче со кое долго била во врска.

Сузана Манчиќ не криела дека едвај чекала да го има првиот секс.
– Мене првиот пат ми беше преубаво, бидејќи многу бев вљубена во момчето, а невиноста ја изгубив на 16 години.

Водителот Огњен Амиџиќ првиот секс го имал на 15 години и во врска си тоа изјавил дека бил „смотан“ и дека тоа „не личело на ништо“, а се случило во неговиот стан додека родителите не биле дома.

Слични објави

(Фото) Ќерката на Здравко Чолиќ провоцира: Уна се фотографираше топлес, задникот во преден план

Еспресо

(Фото) „Станав она за што сонував“: Јована Јеремиќ почна да потпишува автограми

Еспресо

Бјелогрлиќ пристигна насмеан на новото рочиште со Гага: Сѐ беше одложено поради Катарина Радивојевиќ и уште еден сведок

Еспресо

Карлеуша и Тошиќ се договориле за поделба на имотот! Еве на кого оди целиот имот

Еспресо

(Фото) Како да е направена од гума! Џина Џиновиќ во кратка маичка направи невидена акробација!

Еспресо

(Фото) „Биди ни секогаш најсреќен“: Синчето на Антониа Гиговска наполни една година

Еспресо
Се вчитува....