Кога познатите губат невиност: Чолиќ првпат водел љубов на ливада

Многу познати личности не се срамеле да откријат како изгледало нивното прво сексуално искуство.

Пејачот Здравко Чолиќ кажал дека невиноста ја изгубил многу млад, со овчарка, а тоа се случило на ливада и му останало во убаво сеќавање.

Фејсбук

Фолк дивата Цеца Ражнатовиќ пред неколку години открила дека невиноста ја изгубила дури кога станала полнолетна и вели дека не била многу одушевена.

Нејзиниот син Вељко Ражнатовиќ признал дека штом ја изгубил невиноста веднаш ѝ се јавил на мајка му. Тоа искуство му било „трауматично“.

Ивана Селаков почекала да наполни 18 години, и вели дека е среќна што почекала да води љубов за првпат со момче со кое долго била во врска.

Сузана Манчиќ не криела дека едвај чекала да го има првиот секс.
– Мене првиот пат ми беше преубаво, бидејќи многу бев вљубена во момчето, а невиноста ја изгубив на 16 години.

Водителот Огњен Амиџиќ првиот секс го имал на 15 години и во врска си тоа изјавил дека бил „смотан“ и дека тоа „не личело на ништо“, а се случило во неговиот стан додека родителите не биле дома.

Слични објави

По Божиќот кај Бекамови, Ева Лонгорија „избега“ на топло и се соблече во бикини (ФОТО)

Васко Спасоски

Фановите загрижени зошто таа изгледа преслабо и загрижувачки, Кејти Холмс непрепознатлива! (ФОТО)

Igor

Палачинки од античка Грција, без јајца и млеко

Igor

ЛЕЖЕРНО ИЗДАНИЕ: Сите се вртеа по Синди и Каја во Њујорк (ФОТО)

Igor

„Човекот Кен“ кој на операции потроши околу 700.000 евра: „Носот ми отпаѓа“ (ФОТО)

Igor

Кетрин Зита Џонс несакајќи му ја пресече ногата на Мајкл Даглас (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

7 − 4 =

Слични објави

Уште не сте одбрале дестинација за зимување? Инстаграм има решение (ФОТО)

Еспресо

Најпопуларниот женски бенд во светот и официјално се распаѓа

Еспресо

ПОСЛЕДНИОТ БРАК ГО ДОВЕДЕ ДО РАБОТ: Холивудската легенда денес изгледа како бездомник, искинат и валкан на црвениот тепих (ФОТО)

Igor

Кралицата Елизабета донела остра забрана за Меган Маркл

Igor

ТАА ЉУБОВНА ПРИКАЗНА ЗА НЕА БИЛА СЕ: Дали знаете како Аркан и Цеца меѓусебно се шегувале?

Igor

Анастасија Ражнатовиќ во фустан кој сигурно нема да го заборавите: Деколте за најсмелите вљубенички во модата (ФОТО)

Igor