КЛАСИЧНА ЕЛЕГАНЦИЈА: Меланија во комбинација која никогаш не излегува од мода (ФОТО)

Првата дама на САД уште еднаш воодушеви со својот избор на облека. Таа избра модна комбинација која никогаш не излегува од мода.

На пречекот на учесниците на Летната специјална Олимпијада, Меланија, иако на неформално дружење, облече црни панталони и сако, а изгледот го надополни со класична бела кошула и црни стилето потпетици.

Со ова, Меланија докажа дека овие парчиња облека се безвременска, функционална и безбедна комбинација за елегантен стил.

меланија
Фото Профимедиа
меланија трамп
Фото Профимедиа

Слични објави

БЕЗ ШМИНКА, направи ГОЛЕМА промена! Карлеуша ПОВТОРНО шокира – ваква не сме ја виделе! Коментарите не запираат! (ФОТО)

Igor

Бијонсе ги покажа раскошните облини во необично сако со изрези

Igor

Оскаровецот обвинет за силување 14-годишно девојче, жртвата изнесе стравични детали: Ме соблекуваше и ми зборуваше дека ќе ми се допадне, болеше!

Еспресо

Еве како изгледаа почетоците на убавата Софија Вергара (ВИДЕО)

Еспресо

Писмо од виртуозот на хармоника Златко Миладиноски, кое треба да го прочита секој музичар!

Васко Спасоски

Марк Закерберг со невообичаена техника за заштита од сонце: Предизвика урнебесни реакции кај фановите! (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

9 − 5 =

Слични објави

Поздрав од купечкиот: Направете сами домашен интегрален леб

Igor

НЕ ПЕЕ ЛУНА!? Оваа МАКЕДОНСКА ПЕЈАЧКА признала дека се слуша нејзиниот глас во песната!

Igor

Телото на божица го стегна во црвено: Огнено издание на Џеј Ло кое ќе ве излуди! (ФОТО)

Igor

Елена Велевска провоцира со жешки фотографии како никогаш досега! (ФОТО)

Васко Спасоски

Семејството Бекам подготвува гала прослава: 115.000 евра за 21. роденден на синот Бруклин!

Еспресо

Кендал Џенер ја облече најкратката маичка која не можеше да и ги сокрие градите! (ФОТО)

Васко Спасоски