Ќерката на Анџелина и Бред ќе го менува полот

Дванаесетгодишната Шајло Нувел Џоли Пит уште од мала претпочита да носи машка облека и кратка коса, а често се шпекулираше и дека сака да го промени својот пол.

Првата ќерка на некогаш најубавиот холивудски пар сега има 12 години, а желбата да изгледа како момче трае откако е свесна за себе. Актерката Анџелина Џоли е свесна дека веќе не се работи само за фаза.

Според американските таблоиди, девојчето веќе е во фаза на промена на полот. Тие наведуваат дека сите трошоци ги покрива Анџелина Џоли, а дека Бред Пит и неговото семејство не се согласуваат со ваквата одлука.

Слични објави

Актерката на необичен начин го полира подот: За тоа ви е потребна само една мачка (ВИДЕО)

Igor

Вака изгледа кога Софија Вергара го слави 47 роденден (ФОТО)

Igor

Луксузно одморалиште за вистинските љубители на зимата (ФОТО)

Еспресо

ФОТО | Кој кого копира? Џеј Ло, Елена Велевска, Лила Филиповска и Марјана Станојковска со исти фризури!

Васко Спасоски

Скандалозна слика на актерката: Покажала малку повеќе при излегувањето од кола, а не била „средена“ (ФОТО)

Igor

Незаинтересираните мажи се најпривлечни за жените

Igor

Остави Коментар

шест + тринаесет =

Слични објави

МУ ЗЕМАЛЕ СЕ, ГОЛЕМ СРАМ: Холивудски актер ограбен во Белград за време на настап

Igor

Еве што му се случува на вашето тело кога ќе престанете да имате редовен секс!

Igor

АНА ИВАНОВИЌ го одврза ќесето: Подарок од 2 МИЛИОНИ ЕВРА за брат ѝ

Igor

Таа го има најдобриот ЗАДНИК во светот, еве ДОКАЗ! (ВИДЕО)

Igor

Трагичен крај: Пронајдено безживотното тело на Наја Ривера

Еспресо

Проблеми за Џорџ Клуни: Славниот актер е дел од фирма која е обвинета за злоупотреба на детски труд

Еспресо