Каролина оригинална меѓу ресенските јаболка (ФОТО)

Каролина Гочева на својот инстаграм-профил сподели фотографии во кои позира меѓу ресенските јаболка, а нејзиниот есенски стајлинг е оригинален.

Погледнете ја.

Instagram
Instagram
Instagram

Слични објави

Таа нема конкуренција – Заработува милиони и помоќна е дури и од Бијонсе

Еспресо

Маска од авокадо која и го враќа животот на уништената коса

Igor

ГОЛА ВО КАДА го прослави јубилејот од десет години од објавувањето на НАЈПОЗНАТИОТ СИНГЛ (ФОТО)

Igor

Направете совршен салеп со цимет – совршен сојузник против кашлицата

Igor

Сопругот на Карди Би мораше со раце да ѝ ги придржува градите да не ѝ „паднат“ надвор (ФОТО)

Васко Спасоски

Постојат најмалку 56 начини: Еве за што се во домот можете да ги употребите пластичните шишиња (ВИДЕО)

Еспресо

Остави Коментар

5 + четиринаесет =

Слични објави

3 хороскопски знаци кои обожаваат утрински секс! Дали и вие сте меѓу нив?

Igor

Вељко објави фотка од свадбата, а потоа следеше лавина коментари поради описот! (ФОТО)

Васко Спасоски

Ова е најжешката снимка од Карлеуша: Замеша со задникот, па силно го „плесна“ (ВИДОЕ)

Васко Спасоски

Карлеуша во свој стил повторно ги помести границите: На бината слета со хеликоптер, а гостинки ѝ беа девојките од „Хурикејн“ (ФОТО)

Еспресо

ДЕНЕС ЌЕ Ѝ БЕШЕ РОДЕНДЕН: Детали од потресните исповеди на непрежалената принцеза

Igor

Светот зборува за скриената порака во ланчето на Меган Маркл! (ФОТО)

Еспресо