Карлеуша цела во бело, а градите „кипат“ од сите страни! (ФОТО)

Викендот во студиото на „Гранд“ на Коштуњак се снимаше новата емисија од „Ѕвездите на Гранд“, а во центарот на вниманието повторно се најде Јелена Карлеуша.

Таа овојпат беше можеби најпровокативно облечена досега.

Таа се одлучила за бели панталони од латекс, бели чизми и бел топ од кој „кипеа“ нејзините огромни гради.

Фото: Телеграф.рс/Никола Томиќ

Покрај тоа, Карлеуша ги покажа и нејзините стомачни мускули, а кога ќе се погледне од глава до пети, сигурни сме дека не би и нашле забелешка.

Фото: Телеграф.рс/Никола Томиќ

– Моето тело изгледа одлично после долг период кога имав вишок килограми. Оваа година беше одвратна на секој посебен начин. Сега е ред да ја превземам контролата над моето тело, моето здравје… Мојата нутриционистка Ана е неверојатна. Се разбира, без месо, млечни производи, благо или сода и без вежбање – бидејќи тоа мразам. Ова е само почеток, сакаме подобри  резултати, затоа почекајте – напишала Јелена на Инстаграм.

 

Слични објави

Ништо од ТАЈНАТА ВЕНЧАВКА: Се омажи ќерката на Шварценегер (ФОТО)

Igor

Потресна исповед на вдовицата на Шабан Шаулиќ: Тој за мене е на некој далечен пат, еден ден ќе му се придружам! (ФОТО)

Васко Спасоски

Зелената салата одгледувана во вселената е вкусна како и марулата на Земјата (ВИДЕО)

Еспресо

СЕ МАЖИ ЌЕРКАТА НА ЛЕНИ КРАВИЦ: На свадбата бил и Џејсон Момоа со храбар моден избор (ФОТО)

Igor

Во гимнастиката е најдобра, а и модата ѝ оди од рака (ФОТО)

Igor

„Ѕверката“ се уште жари и пали и во седмата деценија: Вака денес изгледа љубовта на Кери Бредшо (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

18 − пет =

Слични објави

Парис Хилтон: Цела сум природна и горда сум на тоа (ФОТО)

Igor

Видео хороскоп 02.10.2019, среда

Igor

Славата и парите ја поправија! Луна Џогани има неколку килограми повеќе (ФОТО)

Igor

Најпопуларни модни додатоци за пролет 2019

Igor

Мажите избраа: Погледнете како според нив изгледа совршената венчаница (ВИДЕО)

Igor

ДЕЧКОТО Ѝ ДАЛ 12 БОЛНИ ПРАВИЛА: Ако се најдете во слична ситуација, БЕГАЈТЕ ВЕДНАШ!

Igor