Кајли Џенер диктира трендови: Девојки, ќе посакате и вие вака да се облечете вака!

Кајли Џенер знае како да ги засени модните критичари, па доколку сакате да бидете во центарот на вниманието, облечете се како неа.

Модните избори на ријалити ѕвездата во последно време се подобрени, а изгледа дека таа полека станува миленичка на многу модни експерти.

Кајли Џенер

Оваа комбинација ќе им се допадне на оние што се посмели. Портокаловите металик панталони и црвенат акошула не можам вака добро да ги износи секој. Оваа комбинација на облека одговара само на девојка или дама која е сигурна во себе.

Кајли Џенер

Оваа есен, во тренд се светлите бои и комбинации како онаа во која се прошета Кајли.

Со оглед на тоа што облеката е доволно ефективна, на себе немаше некои други додатоци. Нејзините високи потпетици ја заокружија целата комбинација.

Слични објави

РАЗОТКРИЕН МАКРОТО НА СРПСКАТА ЕСТРАДА: Познати личности меѓу клиентите!

Igor

Меган Маркл со никогаш подлабоко деколте откако е член на Кралството (ФОТО)

Igor

Интимни мемоари… Излегуваат нови детали за кралското семејство

Еспресо

ЈА УНИШТИ СВОЈАТА УБАВИНА: И пластичните хирурзи во шок поради Меган Фокс (ФОТО)

Igor

Сања Кужет со фотографија во бикини го запали Инстаграм (ФОТО)

Igor

„Либеро Бенд“ снимија нова песна, во спотот еден куп згодни девојки! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

8 − два =

Слични објави

ТАЈНИТЕ НА БАЛКАНСКИТЕ ДИВИ: Брена лесно се опива, Карлеуша е постојано нервозна

Igor

30 години помладата сопруга на славниот шмекер ја покажа шкорпијата на задникот (ФОТО)

Васко Спасоски

Коронавирусот го зема данокот: Кралскиот пар ја откажа посетата на БиХ, Кипар и Јордан

Еспресо

На голема врата го враќа во мода познатиот костим за капење (ФОТО)

Igor

Хороскоп за 31 октомври 2019 – Овните ги очекуваат убави вести во љубовта, Стрелците со проблеми на работа

Igor

Алма Туцаковиќ: Уживам во тоа што сум жена на шеик!

Еспресо
MacedonianAlbanianBulgarian