ФОТО: Нема да ви биде добро – скопјанката Елеонора позира во тенка наметка под која нема ништо…

Атрактивната скопјанка Елеонора Миљковиќ не престанува да ги провоцира своите обожаватели на социјалните мрежи.

Како што знаете, Нора пред неколку дена се поднови со нови и поголеми гради, одлични за сликање…

Таа и овојпат сподели фотка на која позира пред огледало, а на себе носи ноќница од под која наѕираат големите гради.

Погледнете:

Елеонора Миљковиќ

Инаку за тие што не знаат, Миљковиќ пред две години учествуваше во српското реално шоу „Задруга“ и успеа да го привлече вниманието на публиката во Србија, но и кај нас…

Слични објави

Се сеќавате на пејачката Житарова која се пресели на Алјаска? Таа се враќа на естрадата, а денеска изгледа подобро од било кога! (ФОТО)

Барбара е нова пејачка на македонската естрада, но кога ќе видите како изгледа ќе останете со отворена уста! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Кога се чувствуваат непријатно, глумат „ладни“: Психолошки профил на хороскопските знаци – РАК

Еспресо

Познатата глумица од шпанските теленовели ја загуби битката со ракот

Igor

Ана Николиќ покажа како намалила повеќе од 50 килограми (ВИДЕО)

Еспресо

ПРВА ДОЛЖНОСТ ПО ПОРОДИЛНОТО: Меган Маркл ја претстави својата колекција на облека (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

18 − осум =

Слични објави

ЖЕСТОК ПОТЕГ: Бившиот свршеник на Лејди Гага се вмеша во хаосот меѓу Бредли и Ирина

Igor

Алисиа Силверстоун од култниот тинејџерски филм „Clueless“ е непрепознатлива! (ФОТО)

Еспресо

Кетрин Зита Џонс и Мајкл Даглас празниците ги прославија во Африка

Слободен Печат

Најубавите жени на светот одржаа лекција за совршен стил, но Зендаја ги украде погледите (ГАЛЕРИЈА)

Igor

Хороскопски знаци кои НЕ ЗНААТ што е тоа НЕРВОЗА!

Igor

„СЛОБОДЕН ПЕЧАТ“ ОТКРИВА: Кое е момчето на новата министерка и со што се занимава (ФОТО)

Igor
MacedonianAlbanianBulgarian