Првпат имав оргазам на 11 години: Хали Бери ги шокираше фановите!

Американската актерка Хали Бери (54) и нејзината најдобра другарка Линдзи Флорес во својата прва заедничка емисија со наслов „Bad I Booshy“ одговараа на прашања поврзани за сексот, а кои им ги поставија нивните обожаватели.

Имено, еден фан ги прашал дамие кога првпат доживеале оргазам и додека Линдзи не можеше да се сети, Хали знаеше точно кога се случило тоа.

– Се сеќавам на својот прв оргазам, си ги направив тоа самата на себе. Имав 11 години и се обидов да ја сфатам својата сексуалност како што прават многу девојчиња – рекла таа.

Друг фан пак ги праша кое е најлудото место на кое воделе љубов. Линди одговорила дека имала секс во автомобил, додека пак Хали го прескокна ова прашање.

Тие две ја објавија првата епизода во октомври оваа година, а Хали откри дека сакала да сними емисија со својата најдобра пријателка, со која се однесува најопуштено – со неа е среќна или тажна, силна или слаба, помалку издепилирана и не така совршена како во јавноста.

Слични објави

Српската пејачка Дара Бубамара бремена од 23-годишното момче?

Васко Спасоски

Едноставна, а превкусна чоколадна торта од палачинки

Igor

По сексот во базенот, руската убавица се закани дека ќе објави детали од бракот со кралот: „Ќе биде болно“ (ФОТО)

Igor

Лак за нокти: Ако одберете некоја од овие нијанси, нема да згрешите (ФОТО)

Igor

Ретко кој ја видел: Ова е едната ќерка на Здравко Чолиќ и денес наполни 18 години (ФОТО)

Igor

Поранешното момче на Ријана, Крис Браун стави нова тетоважа на многу ЧУДНО место! (ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

оне × оне =

Слични објави

Сопругата на Амиџиќ направила новогодишна бајка во нивниот луксузен стан – погледнете ги сите детали (ФОТО)

Васко Спасоски

Брз, сочен и вкусен ручек: Направете мусака со сирење (РЕЦЕПТ)

Igor

САКАЛА САМО ЕДЕН ВО ЖИВОТОТ: Една од најтажните љубовни судбини на екс-ју сцената

Igor

Хороскопски знаци со најголем талент за лажење

Igor

ЈА УНИШТИ СВОЈАТА УБАВИНА: И пластичните хирурзи во шок поради Меган Фокс (ФОТО)

Igor

По еден месец откриено кое име Енрике и Курникова и го дале на ќеркичката

Еспресо
MacedonianAlbanianBulgarian