ЈЕЛЕНА ТЕ ПРАВИ МАЈМУН: Српската репрезентација брутало искрена

Според повеќе соиграчи на Душко Тошиќ, тој треба што поскоро да го раскине бракот со Јелена Карлеуша, бидејќи таа јавно го посрамотила.

Играчите од српската репрезентација го советувале Душко да покрене бракоразводна парница, затоа што Јелена прави мајмун од него. Тие својот искрен совет му го дале бидејќи сметаат дека Душко е добар и успешен човек.

Како што наведува Курир.рс, Душко веќе поднел документи за развод, но го одложил тоа по трагедијата по смртта на Дивна Карлеуша. Тоа се случило во екот на скандалот со Огњен Врањеш.

Во меѓувреме, Душко на Инстаграм напиша дека е недостапен за коментари за медиумите.

Слични објави

Никогаш посреќни: Тони Цетински со сопругата се преселија во стан од 40 метри квадратни, а причината ќе ве растажи! (ФОТО)

Васко Спасоски

Банана пунџа: Најдобрата и наједноставна фризура кога косата ви е валкана, идеална и за на работа! (ВИДЕО)

Igor

ВИДЕО | Ова се најлошите божиќни филмови кои се некогаш снимени!

Еспресо

Лејди Гага: Влакната на нозете се дел од мојот стил

Igor

Џорџ Клуни прозборе за карантинот со Амал и децата: Миење садови и менување пелени

Еспресо

Прво во Грција, па сега во Монте Карло: Дара Бубамара ги запали социјалните мрежи (ФОТО)

Остави Коментар

четири − 3 =

Слични објави

ДЕНЕС ЌЕ Ѝ БЕШЕ РОДЕНДЕН: Детали од потресните исповеди на непрежалената принцеза

Igor

Научниците објаснија какви се мажите кои им испраќаат слика од својот полов орган на жените

Igor

Дали на мажите навистина им се допаѓа секси долната облека?

Igor

ПЕТ работи кои не сте ги знаеле за Мартија: „Во тоалет се задржувам најмалку 20 минути“ (ФОТО)

Igor

Тамара Тодевска ќе ја истетовира химната и тоа баш онаа строфа што ја заборави!

Васко Спасоски

Дневен хороскоп за 16 октомври 2019, среда

Igor