ЈЕЛЕНА И ДУШКО ПО СКАНДАЛОТ СО СОРАЈА: За едно се согласни и двајцата

По скандалот со Сораја, Душко Тошиќ и Јелена Карлеуша се огласија на своите профили на Инстаграм. Тие поставија исти фотографии од нивните ќерки.

Најпрво, на инста-стори Јелена објави фотографија на која се гледаат насмевнати нивните ќерки Атина и Ника.

Неколку часа подоцна, истата фотографија ја објави и Душко, исто на инста-стори.

Според најновите сознанија, Тошиќ имал афера со Сораја. Тој паднал на нејзиниот атрактивен изглед, а ѝ подарувал и скапоцени предмети.

Минатата година излезе и скандалот со аферата меѓу Јелена и фудбалерот Огнен Врањеш, но таа сè уште одрекува.

Со своите објави на Инстаграм, тие двајца јасно ставија до знаење дека најважни во овој момент се нивните деца и дека сè друго е споредно.

Слични објави

Мадона го зголеми задникот – Сакала да изгледа како Ким Кардашијан, па направила катастрофа (ФОТО)

Igor

Дара Бубамара на роденденот на Јелена Карлеуша се појавила со „мечка“ од 150.000 евра (ВИДЕО)

Васко Спасоски

ХИТ-ФОТО! Ако Арнолд Шварценегер живееше во Македонија и работеше за 200 евра плата – ќе изгледаше вака! (ФОТО)

Igor

За симболот „Голема Албанија“, Кајмакоски напиша: „Ова е вистината, ве молам објавете ја“

Igor

Направила вообичаена операција за подмладување, а потоа се тргнало наопаку: Позната водителка за малку ќе го загубела видот и јавно зборуваше за тоа

Еспресо

Џеј Ло му кажала дека не сака да му ги покаже градите и тоа ѝ го смени животот! (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

15 + 6 =

Слични објави

Запознајте ги трите Aлбанки кои играат во порно филмови (ФОТО)

Igor

НИКАДЕ БЕЗ МАЧКИТЕ: Оскаровката има посебна врска со своите миленичиња

Igor

Гледачите уверени дека водителката испуштила гасови – Не се обиде ни да го сокрие тоа! (ВИДЕО)

Еспресо

ЛЕПА БРЕНА со изгледот, но и со ДЕКОЛТЕТО покажа дека годините не и можат ништо! (ФОТО)

Igor

Три години по смртта – Вдовицата на Хју Хефнер ужива со новото момче

Еспресо

Едноставна јапонска техника за боење јајца

Igor