Ирина Шајк нема време за тага: Ужива во прекрасниот Исланд

Откако ги спакува куферите и замина од домот што го делеше со Бредли Купер, манекенката Ирина Шајк замина на Исланд.

View this post on Instagram

🍃 @intimissimiofficial

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

На својот инстаграм-профил објави прекрасни фотографии од фотосесијата за италијанскиот моден бренд.

View this post on Instagram

.. @falconeriofficial ❄️

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

Патувањето во националниот парк „Скафтафел“ ѝ ја врати насмевката на лицето.

Слични објави

Албанска пејачка ги полуде фановите, го покажа задникот за кој сите би сонувале (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

Три знаци на кои октомври им носи најубави изненадувања

Igor

Најскапите венчавки во светот (ВИДЕО)

Igor

Се бореше на децата да не им остави ниту цент, а синот не го ни запозна: Холивудскиот продуцент Стив Бинг изврши самоубиство

Еспресо

ФОТО: Тато Слаткар објави фотографија со неговиот наследник Моша!

Васко Спасоски

Свадбени ѕвона за Метју Пери: Чендлер од серијата „Пријатели“ се вери со 22 години помлада девојка

Милена Ризовска

Остави Коментар

деветнаесет − 6 =

Слични објави

Дивата во проблеми: По откажувањето на венчавката, сега мора на суд! (ФОТО)

Еспресо

Пејачката Ирена Спасовска ја откопча кошулата и ги покажа „близначките“ (ФОТО)

Igor

Секој има свои квалитети – Еве што можете да научите од секој хороскопски знак!

Igor

Били Ајлиш откри дека размислувала за самоубиство: Мислев дека нема да живеам повеќе од 17 години (ВИДЕО)

Еспресо

Која е девојката со тетоважи што му е утеха на Брајан Остин Грин по разводот?

Еспресо

Марина Туцаковиќ се бори со болеста: Не се чувствувам подобро, ќе видиме што ќе се случи!

Васко Спасоски
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian