ХОРОР ВО КУЌАТА НА ЦЕЦА: Провалник останал со денови во подрумот, повторувал морничави зборови

Во куќата на Цеца во Кипар е уапсен маж, кој бил пронајден како се крие во нејзиниот подрум и немал намера да излезе.

Кога дошла полицијата, тој повторувал дека е нејзин сопруг. Случајот го пријавиле соседи кои забележале дека непознат човек се шета низ дворот и потоа влегува во подрумот.

Тој се противел на апсењето и велел дека Цеца е негова жена. Оние кои го познаваат за полицијата посветочиле дека се работи за психички нестабилна личност која и претходно била апсена поради провалување и депортирана во Србија.

Сега против него се води кривична постапка за ова дело, а тој стои на ставот дека живее во таа куќа и дека е таен сопруг на пејачката.

Слични објави

Пенелопе Круз и Антонио Бандерас снимаат нов филм: Ќе заиграат по третпат заедно! (ВИДЕО)

Еспресо

Што ќе научи секој хороскопски знак овој септември?

Igor

НА СИТЕ ИМ Е НЕПРИЈАТНО ОД НИВ: Зошто пријателите ги избегнуваат Меган и Хари?

Igor

Славната Ема Томпсон ја напушти Британија: Ова е остварување на сонот кој го имав со години!

Еспресо

За љубителите на виното: Апликација за светски искуства и сортни вкусови

Еспресо

Најопасната жена на Америка: Ја викале Тифусарката Мери, а заразила десетици луѓе пред карантинот

Еспресо

Остави Коментар

оне + 9 =

Слични објави

ВРЕДИ ЛИ ДА ДАДЕТЕ ВТОРА ШАНСА? Препознајте по овие пет знаци

Igor

Хороскоп за 13 ноември среда – Овните треба да внимаваат што зборуваат, Лавовите ќе паднат во искушение

Igor

НЕ И Е ПРВПАТ: Ријалити ѕвездата покажа повеќе од потребното во фустанот под кој не носеше ништо (ФОТО)

Igor

ЖИВОТНА ДРАМА НА ПОЗНАТАТА ПЕЈАЧКА: Ѝ се слошило и го изгубила видот

Igor

Роби Вилијамс: Неколкупати размислував за самоубиство

Igor

Доктор за пример: Им става инекции на децата, а тие од неговата ординација излегувaат со насмевка (ВИДЕО)

Еспресо