Градите на Лоба сакаат да „рипнат“ надвор: Пејачката во бел тесен корсет (ФОТО)

Атрактивната пејачка Викторија Лоба важи за една од нашите пејачки која и покрај тоа што нема вградено вештачки гради, има деколте за чиста десетка!

Тоа може да се види и од последните фотографии кои таа ги објави на социјалните мрежи.

Лоба носи бели панталони, бело палто и тесен бел корсет кои и ги истакнува градите. На момент дури изгледа дека тие сакаат да „рипнат“ од местото кое е предвидено само за нив.

(Скролајте на стрелката десно)

Погледнете:

 

View this post on Instagram

 

It’s more than just music. I feel alive, I feel at home ♥️ Photo: Tosi Trajcev

A post shared by ᐯIᑕTOᖇIᗩ ᒪOᗷᗩ (@victorialoba) on

Слични објави

КОМЕНТАР ПОРАДИ КОЈ ИНСТАГРАМ ГОРИ: Еве што Карлеуша ѝ напиша на младата пејачка

Igor

Таа го има најдобриот ЗАДНИК во светот, еве ДОКАЗ! (ВИДЕО)

Igor

Го прашаа Аца Лукас дали знае кој е Бака Прасе: Неговата реакција и одговор ќе ве насмее до солзи! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Сајмон и Гарфанкел го објавија првиот мегахит, Клептон и Арета Френклин со албуми кои им ја променија кариерата и други настани кои ја одбележаа музиката низ историјата…

Еспресо

ЛЕТНО УЖИВАЊЕ: Домашен чизкејк сладолед (РЕЦЕПТ)

Igor

Лавот денеска ќе има успех на работа, Стрелците ќе доживеат голема љубов

Igor

Остави Коментар

единаесет − 10 =

Слични објави

Меган и Хари си најдоа нов дворец во Лос Анџелес: Соседи им се Род Стјуард и Силвестер Сталоне

Еспресо

Лима гола во кревет со ружи кои и ги испратил милијардер, а сите се прашуваат дали има гаќички (ФОТО)

Igor

Славниот рапер Тајга проба да ја заведе Ава Карабатиќ на Инстаграм, а таа со ладнокрвна „корпа“ го спушти на земја (ФОТО)

Еспресо

Џејмс Камерон го претстави концептот, но никој не се возбуди поради продолжението на „Аватар“

Еспресо

Анџелина Џоли ПРОГОВОРИ ЗА РАЗВОДОТ со Бред Пит: „Се чувствував како нешто мало и безначајно“

Igor

Најчудниот холивудски пар: Рајан Гослинг и Ева Мендез немаат дадилки, не сакаат внимание и никаде не се појавуваат заедно!

Еспресо