17.8 C
Скопје
16:17 - 3 март, 2024

(Фото) Згодната пејачка провоцира: Теодора Џехверовиќ позира во секси бањарка

Теодора Џехверовиќ, младата српска пејачка која ги освои срцата на публиката со својата харизма и глас, повторно ги запали социјалните медиуми со својата најнова објава.

Оваа атрактивна уметница, која е позната по честите промени на имиџот, овојпат предизвика „општ хаос“ поради нејзините провокативни фотографии на Инстаграм.

Имено, таа се сликала во огледало во домашна атмосфера. Слободното време го користела за да се разубави, па на лицето имала маска, а на телото само бањарка, откривајќи ги градите и голите рамена.

Ова ја проскокотка фантазијата на нејзините следбеници, а познато е дека Џехверовиќ често прикачува „жешки“ слики и видеа, кои често се мета на позитивни, но и негативни коментари.

Фото: Инстаграм/Теодора Џехверовиќ
Фото: Инстаграм/Теодора Џехверовиќ

(Видео) Изби пожар во станот на Теодора Џехверовиќ: Вознемирената пејачка сподели видео од хаосот во домот

Слични објави

Марија Шерифовиќ му се обрати на жирито по победата на Теја Дора: Ви благодарам што никој не гледаше во ничии хартии

Еспресо

Прво огласување на Бресквица по загубата: „Ви се јавувам дури сега…“

еспресо

(Видео) Има што да се види: На Северина ѝ пукнаа панталоните среде настап

Еспресо

Достоинствено: Како Бресквица го прифати поразот на Беовизија

еспресо

Астропрогноза за недела, 3 март: За Лавовите трошоци, за Биковите убаво изненадување

еспресо

Теја Дора ќе ја претставува Србија на Евровизија: Бресквица ја освои публиката

еспресо
Се вчитува....