14.8 C
Скопје
22:49 - 29 мај, 2024

(Фото) Секси мама: Антониа Гиговска во провокативен фустан на моден настан во Хрватска

Антониа Гиговска деновиве е во хрватскиот град Ровињ, каде е поканета да присуствува на моден настан за новата колекција шминка на модната куќа „Сен Лоран“.

Пејачката се одлучила за провокативен фустан во впечатливата боја магента, а целата комбинација ја надополнила со интересен накит.

Фото: Инстаграм/Антониа Гиговска
Фото: Инстаграм/Антониа Гиговска

Сепак, она што најмногу привлече внимание се нејзините фотографии од терасата на хотелската соба, каде позира во краток зелен фустан.

Таа доби бројни коментари на Инстаграм, во кои многумина ја пофалија дека изгледа одлично по породувањето со првиот син Каин.

Фото: Инстаграм/Антониа Гиговска
Фото: Инстаграм/Антониа Гиговска
Фото: Инстаграм/Антониа Гиговска

 

Слични објави

(Фото) Ги пречека изненадување: Еве каде отидоа Анастасија и Немања по свадбата

еспресо

(Фото) Ќерките на Џеј Рамадановски пристигнаа на настанот организиран во негова чест: Убавата Марија блеска во бременоста

Еспресо

Српскиот министер за малку ќе се „фател“ со Хилари Свонк, конците му ги помрсил Александар Вучиќ

Еспресо

Најубавата српска водителка Марија Килибарда на 43 години чека бебе

Еспресо

(Видео) Се појави видео од тајната венчавка на Анастасија Ражнатовиќ: Цеца се бореше за бидермаерот

Еспресо

(Фото) Калиопи го промовираше новиот албум – „Албум“: 10 песни и дует со Слаткар

Еспресо
Се вчитува....