3.8 C
Скопје
19:05 - 5 декември, 2023

(Фото) „Растеме“: Убавата девојка на Милош Биковиќ го покажа трудничкиот стомак

Српскиот актер Милош Биковиќ чека дете со својата избраничка Ивана Малиќ.

Популарниот српски актер и црногорската адвокатка, кои се во врска нешто повеќе од две години, со нетрпение го очекуваат своето прво дете, а убавата Ивана на свет ќе донесе момче.

Ивана сега објави селфи на кое се гледа дека е во напредна бременост.

Адвокатката позирала пред огледалото со трудничкиот стомак во преден план, но она што сите ги зачуди е тоа што убавата Ивана не добила вишок килограми, а многумина се прашуваат како успеала да има толку добра фигура.

Да потсетиме, Биковиќ на својот Инстаграм се огласи за бременоста на Ивана и ја потврди убавата вест.

„Среќни сме што наскоро ќе станеме родители. Ова е важен, веројатно најважниот момент во нашите животи. Засега не сакавме да го откриеме, но папараците не доведоа во ситуација да немаме избор. Ви благодариме на сите за убавите зборови и честитки, а ги молиме медиумите и новинарите да ја почитуваат нашата одлука и интегритетот на нашиот приватен живот. Кога ќе сакаме да разговараме на оваа тема, секако ќе ве контактираме“, напиша тогаш Биковиќ.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ivana Malić (@ivanamalic_)

Слични објави

И Горан Бреговиќ се прости од Владо Правдиќ: „Тој беше единствениот фин дечко меѓу нас“

Еспресо

Ален Исламовиќ погоден од смртта на Владо Правдиќ: Се прости од колегата

Еспресо

(Фото) Запознајте ја најбогатата Босанка, „тешка“ е 300 милиони евра, роди на 51 година

Еспресо

(Видео) По концертот на Александра Пријовиќ во Загреб сите паѓаа како покосени

Еспресо

Џулија Робертс се огласи за смртта на Метју Пери: Доживеале голема љубов, а еве што кажа за трагедијата

Еспресо

(Видео) Александра Пријовиќ не издржа пред крајот на концертот: Мора ли секоја вечер да плачам?

Еспресо
Се вчитува....