ФОТО | Малку задрема: Лордес Леон, најстарата ќерка на Мадона, фотографирана како се вози во метрото во Њујорк!

Како и целиот нормален свет, таа плати за билетот и влезе во метрото во Њујорк заедно со нејзината пријателка. Нејзината последна дестинација, според американските медиуми, била Бруклин.

Profimedia
Profimedia

Носеше тренерка, зимска јакна и заштитна маска. Интересно е што таа ја просмени бојата на косата и ја обои во црвена боја.

Во еден момент Лордес и малку задрема во метрото.

Слични објави

Тијана Дапчевиќ без влакна на јазикот: Нема потреба да се додаваат нови вируси во општеството, и овој што го имаме е сосема доволен

Еспресо

ВИДЕО: И Игор Џамбазов се прости од големиот Марадона: Му ја испеа неговата „La Vida Tombola“

Васко Спасоски

Синот на Оливер Мандиќ е хоспитализиран поради непресметливост

Еспресо

Продукти во кои се додаваат вештачки бои

Igor

ВИДЕО | Единствениот алкохол кој срцето го сака: Еве како да подготвите совршено варено вино!

Еспресо

Полусестрата на Меган Маркл ГО РАЗОТКРИ ВИСТИНСКОТО ЛИЦЕ НА ВОЈВОТКАТА: Во јавноста глуми жртва, приватно НЕ ПРАШУВА ЗА БОЛНИОТ ТАТКО (ВИДЕО)

Igor

Остави Коментар

Осумнаесет − осум =

Слични објави

Не помисливме дека тие ќе станат тренд, но и тоа се случи: Сандали кои наскоро ќе ги освојат улиците на Скопје

Igor

Лесна пита од леб, сирење и шунка (РЕЦЕПТ)

Igor

„Храбар маж сака дива жена“: Карлеуша позира во провокативен „тигрест“ фустан (ФОТО)

Еспресо

Жените низ цел свет секојдневно го прават тоа, а на Кејт Мидлтон и на Меган Маркл им е забрането (ФОТО)

Igor

Почина големиот Диего Марадона!

Васко Спасоски

Ова хит-видео мора да го погледнете: Елен на комичен начин ѝ го честиташе роденденот на Џенифер Анистон

Еспресо
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian