ФОТО | Малку задрема: Лордес Леон, најстарата ќерка на Мадона, фотографирана како се вози во метрото во Њујорк!

Како и целиот нормален свет, таа плати за билетот и влезе во метрото во Њујорк заедно со нејзината пријателка. Нејзината последна дестинација, според американските медиуми, била Бруклин.

Profimedia
Profimedia

Носеше тренерка, зимска јакна и заштитна маска. Интересно е што таа ја просмени бојата на косата и ја обои во црвена боја.

Во еден момент Лордес и малку задрема во метрото.

Слични објави

Том и Џери се враќаат со нови авантури во игран филм

Еспресо

Најчести грешки кои ги правите со КОСТИМОТ ЗА КАПЕЊЕ: Послушате ги овие совети

Igor

Брус Ли стана симбол за борбата против коронавирусот: Во Мостар неговата статуа доби маска и ракавици (ФОТО)

Еспресо

Меган веќе нашла нова работа, откриено што ќе прави со заработката

Еспресо

„Имам доверба во моето дете“: Анабела на удар на јавноста откако својата ќерка Нина (14) ја пуштила на море со момчето (ФОТО)

Васко Спасоски

Меланија Трамп од 1996 – облечена само во штикли! (ФОТО)

Igor

Остави Коментар