ФОЛК-ЅВЕЗДАТА БРУТАЛНА: Ја обвини познатата пејачка дека ја имитира

Дара Бубамара внимателно ја следеше Мет галата и не можеше, а да не забележи дека Кејти Пери „позајмила“ идеја за својот изглед токму од нејзе.

Поради тоа, Дара на Инстаграм објави колаж од фотографии на кои се гледа дека таа пред повеќе од една година носела лустер-свеќник на главата.

„Срце, дојди вчера или подобро да ти кажам, пред година-дена… Сè се гледа, сè се знае“, напишала Дара во описот на своето инста-стори.

Принтскрин

 

Бонус видео:

Слични објави

Нов виц на Андрија Милошевиќ: Ќе заборавите на коронавирусот и на сè (ВИДЕО)

Еспресо

Серена Вилијамс ни го покажа задникот во минијатурно бело бикини (ФОТО)

Igor

Се породи манекенката Катарина Ивановска – се роди Кира (ФОТО)

Igor

Миа Костова одговори на непријатно прашање: „Мојот партнер никогаш нема да го видите на Инстаграм (ФОТО)

Igor

НЕ И Е ПРВПАТ: Ријалити ѕвездата покажа повеќе од потребното во фустанот под кој не носеше ништо (ФОТО)

Igor

ХАКЕРИ ЈА НАПАДНАА ЕВРОВИЗИЈА: Израел не е безбеден, ќе видите

Igor

Остави Коментар

5 × 3 =

Слични објави

Кевин од „Сам дома“ после 30 години проговори за неговиот однос со Мајкл Џексон!

Еспресо

За љубителите на виното: Апликација за светски искуства и сортни вкусови

Еспресо

Џеј Ло и нејзиниот вереник објавија одлична идеја за тренинг во пар: Нејзините стомачни мускули се во прв план! (ВИДЕО)

Еспресо

Кавалџијата Ангеле Димовски добитник на Златна Бубамара за животно дело

Еспресо

Шарлот од „Сексот и Градот“ откри која е најодвратната сцена која ја снимила (ВИДЕО)

Igor

Аделина Тахири сподели интимни моменти со нејзиниот сопруг (ВИДЕО)

Igor