Елеонора Миљковиќ се гледа пред огледало и си вели: „Свињо една, кога ќе престанеш да јадеш?“ (ФОТО)

Приватниот живот на познатите личности е секогаш интересен за јавноста. Ги интересира што јадат, со кого легнуваат, со кого водат љубов, што прават додека се тушираат и слично…

„Слободен печат“ реши да ја праша атрактивната реалити-ѕвезда Елеонора Миљковиќ да сподели со своите обожаватели пет работи од нејзиниот приватен живот за кои публиката не знае.

 

View this post on Instagram

 

Драги мои, бидејќи ми пишувате ненормално голем број на пораки поврзани со мојот начин на исхрана и вежбање и знам дека сите сакате да го најдете правиот пат до совршено тело, решив од денес да ви се посветам во тој поглед и да ве мотивирам да ги исполните посакуваните цели! Јас моментално не сум во мојата посакувана форма бидејќи немам тренирано три месеци , си земав малку одмор, но од оваа недела повторно се враќам во теретана на старите активности за подобри резултати! ‍♀️ Мора да знаете дека патот до совршено тело на почеток не е лесен но кога ќе ги добиете првите резултати никогаш повеќе нема да сакате да се вратите на старо , ќе се стремите кон уште подобри резултати, нормално со моја помош ♥️

A post shared by Eleonora Miljković (@miljkovic.official) on

Нејзините одговори се навистина интересни. Ова се петте работи кои не сте ги знаеле за Миљковиќ:

– Многу сум самокритична

– Кога ќе се заљувам тоа изгледа фатално

– Читам книги, верувале или н

– Верувам во Господ и многу често се молам

– Се пцујам сама себе си кога ќе се здебелам. Стојам пред огледало и се навредувам. Тоа би звучело вака од прилика: „Елеонора свињо една, ќога ќе престанеш да јадеш? Гледај се на што личиш стоко, буташ како прасе и после плачеш зошто си дебела. Вака ли треба да изгледа девојка на твои години, нема веќе храна, нема за тебе ни воздух веќе.

Слични објави

Фановите бараат Амбер Херд да се отпушти од „Aquaman 2“!

Еспресо

Живеела како калуѓерка, а потоа станала ѕвезда во филмовите за возрасни: Црквата ме уништи, а ова ми беше најголемиот проблем!

Igor

Елена Велевска со кратки пижами и поза од која нема да ви биде сеедно! (ФОТО)

Васко Спасоски

Им оддаваат почит на легендарната група „Queen“: На едната страна е кралицата, на другата сме ние! (ВИДЕО)

Еспресо

Рита Ора сосема гола (ФОТО)

Igor

КАРЛЕУША Ѝ СЕ ЗАКАНИЛА: Душко користел услуги од елитниот макро, проститутката исплашена!

Igor

Остави Коментар

5 × 2 =

Слични објави

Ќерката на Анџелина Џоли го прослави роденденот во СОБА ЗА БЕГСТВО

Igor

Новинар стана хит поради неговата реакција кога виде дека кон него доаѓа стадо бизони (ВИДЕО)

Еспресо

На нејзиното лице се гледа само болка: Селма Блер (47) сè потешко ја поднесува подлата болест (ФОТО)

Еспресо

Вежби за холивудски изглед – следете ја Трејси Андерсон (ВИДЕО)

Igor

ЈА УНИШТИ СВОЈАТА УБАВИНА: И пластичните хирурзи во шок поради Меган Фокс (ФОТО)

Igor

ПРЕСЛАТКА ЧЕСТИТКА: Меган Маркл му честиташе на Хари со досега НЕВИДЕНА фотографија од Арчи

Igor