Едвај стоел на нозе: Бен Афлек мртов пијан (ВИДЕО)

Глумецот Бен Афлек, чија зависност од алохолот е позната, повторно е снимен под дејство на алкохол.  На снимката се гледа како пијан оди по улица по хуманитарната забава на УНИЦЕФ за Ноќта на вештерките во Холивуд.

На снимката што ја објави ТМЗ се гледа како глумецот со маска на лицето во друштво на непозната девојка се обидува да стигне до колата, но толку е пијан што едвај се држи на нозете.

Интересно е што глумецот само неколку часа пред хуманитарната забава на Твитер пишувал за своето опоравување.

Слични објави

Софија Милошевиќ е бремена: Сакаме со вас да споделиме убава вест, ќе имаме бебе!

Еспресо

Не го фрлајте белиот дел од лубеницата! Направете си салата

Igor

Со црево на плажа: АЊА ВЕТЕРОВА ја испира негативната енергија (ВИДЕО)

Igor

Брускети со путер и лукче кои се топат во уста

Igor

Таа е прогласена за најубава на светот: Нејзиното лице е совршено!

Igor

На српската водителка бубачка ѝ прошета по вратот во емисија во живо, а таа мртва ладна

Еспресо

Остави Коментар

Шестнаесет − 14 =

Слични објави

Шварценегер открива како го заработил првиот милион

Еспресо

Џенифер Лопез не може да го дочека Супер Боул: Погледнете како се подготвува (ВИДЕО)

Еспресо

Песната која беше најголемиот летен хит на Европа! (ВИДЕО)

Еспресо

Славниот рапер Тајга проба да ја заведе Ава Карабатиќ на Инстаграм, а таа со ладнокрвна „корпа“ го спушти на земја (ФОТО)

Еспресо

Пејачката Адријана Кеш се „соблече“ на Инстаграм (ФОТО)

Igor

КРАДЕЦОТ НЕМАШЕ ШАНСИ! Вработената го истепа, доби отказ, а сега и се смешка животна прилика (ВИДЕО)

Еспресо